Zvůle mocných...zdražování se dotkne i keramiky

Velmi nerad a s minimálním předstihem musím informovat o nemilé záležitosti. Nejspíš proto, že někdo nemá neustále dost.

Kvůli rozhodnutí představených a mocných zastoupených ČNB se změnil kurz eura. V tu nejméně vhodnou dobu, tedy před svátky klidu a pohody. Nejspíše kvůli neklidu a nepohodě. Důsledkem toho nastává neočekávané zdražení mnoha komodit. Především těch, co jsou závislé na dovozu, tedy obchodování s eurem. Mezi ně patří naprostá většina sortimentu v našem e-shopu. Bohužel i naše oblíbené zboží, které se stává skoro symbolem hrnčířství. Hrnčířské kruhy značky Shimpo. Ale i mnohé jiné. Postupně se budou zdražovat i ty u nás vyráběné a kompletované, neb velká část komponent je také z dovozu.

Je mi líto, ale přes to, že jako autorizovaný zástupce firem, které jsou zastoupeny svými produkty v našem e-shopu, nabízíme vše za ceníkové ceny výrobců, kvůli tak rychlé změně může nastat drobná neshoda v cenících. Je proto lépe se o ceně ještě ujistit. Některé skladové kusy ještě budou za staré ceny, ale ten stav se rychle mění. Do konce týdne, přesněji do 17.11.2013 by se mělo ještě vše dát pořídit ve starých cenách.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný zbytek podzimu.

Nějak osobně nechápu proč se vše neustále mění a zdražuje. Vždyť den má stále 24 hodin. Mám stále dvě ruce, které jsou schopny udělat jen omezené množství úkonů. Slunce svítí po celý můj život přiměřeně stejně. Auto ujede stejné km za stejné litry benzínu jako před 20 lety, jen ten benzín stojí dvojnásobek. V kotli spálím stejné množství dřeva a ohřeju se při stejné teplotě jako když jsem byl dítě, jen zaplatím mnohem víc. Přitom ty stromy rostou stejně rychle jako tehdy. Opravdu ta rychlost, stres a shon vedou k lepšímu žití?

Du si sednout do lotosového květu k šálku čaje a popřemýšlím......
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod