Zapojení strojů

Dnes se pouští do výroby keramiky, fusingu, smaltu a jiných technologií stále více zájemců s minimálními zkušenostmi a znalostmi. Někteří si dokonce zřizují dílny, do kterých pořizují vybavení s kterým nemají žádné zkušenosti. Dokonce ani netuší, co vlastně potřebují?

Neustále v E-shopu řešíme požadavky, které jsou krapet mimo technologické možnosti. Stejně jako nelze vytvořit auto se spotřebou motocyklu či jízdního kola, nákladovým prostorem kamionu, rychlostí stihačky a prostupností tanku v jednom. Stejně tak nelze pořídit pec vhodnou pro vše.

Díky mnoholetým zkušenostem s prodejem , ale i provozem pecí se snažíme zákazníkovi vždy nabídnout pec, která je nejvhodnější, pro jeho zamýšlenou činnost. Za pomoci technologů a vývojářů jsme schopni pec upravit i pro specifičtější typy výroby.

Ovšem pece nejsou rohlíky. Takže skladem máme opravdu jen pár nejprodávanějších, nejpoužívanějších modelů. Ostatní zhotovíme v nejkratším možném termínu.

Rozhodně se nesnažíme prodávat za každou cenu. Pokud má zákazník pocit, že je lepší pořídit levnější zařízení, rozhodně ho nechceme nijak dezinformovat, či jinak ovlivňovat. My nabízíme jen odzkoušená a prověřená zařízení. Ty se snažíme podpořit i kvalitní servisní a odbornou podporou. Námi dodávané stroje jsou celosvětově uznávány a používány, především díky své kvalitě, bezporuchovosti a dlouhé životnosti.

Většina strojů je na 220V. Stačí tedy zapojit šňůru, zapnout spínač a pracovat.

Pece na 220V se vyrábějí jen v menších variantách.

Rozhodně ty s větším objemem a na vyšší teplotu se dělají na 380V.

U velkých pecí se pak provádí zapojení tzv. Na tvrdo. Přímo, bez spojovací zástrčky.

Z toho vyplývá, že většina hobby zařízení a malých profi pecí stačí zastrčit do zásuvky, naprogramovat křivku a spustit. O tom, jak naprogramovat, naše zákazníky poučíme a prokonzultujeme s nimi i použití vhodných materiálů, technik i technologií výroby keramiky.

Stejně tak i se zákazníky, kteří budují složitější technologie, jsme připraveni poskytnout zkušenosti a znalosti s provozem pecí, které již byly realizovány. Co se týká třebas společnosti Nabertherm, tak se jedná o stovky pecí po celém světě. Novinky v technologiích nejsou snad u žádné jiné společnosti na českém trhu tak sledovány a užívány. Ovšem ani Rohde či Kittec nezůstávají moc pozadu.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod