Vyválené vítězství, aneb Válcovací stolice Shimpo SR 30 o 30% levněji do keramické dílny

Jak už jste nejspíš zaregistrovali, tak pro letošek jsme pro příznivce ARTkeramiky, ale především pro přispěvatele, kteří jsou ochotni krapet popostrčit informovanost v keramickém dění, připravili malou odměnu.

Ten nejaktivnější pisatel si bude moci vybrat. Buďto 10% slevu na nákup libovolného sortimentu v našem e-shopu, nebo neuvěřitelnou slevu celých 30% na vynikající plátovačku.

Věřte, vím co povídám. Viděl jsem spousty strojů, nejen nečinně postávajících po dílnách, ale i pracujících. Stejně tak se mi dostává docela dosti reakcí, co a jak funguje. Je totiž už pár zákazníků, co na Artkeramice nejen nakoupili, ale i se o své zkušenosti podělili. Sice pomaloučku, ale přece jen si tento web, ale především i eshop, nalézá své místečko na světě. Díky jeho funkčnosti se nám právě daří i takovou malou trochou přispět k rozvoji keramiky v naší malé zemi. I ony reakce se směle začínají objevovat u článků, zabývajících se nabízenými komoditami.

Ale zpět k oné plátovačce.

Válcovací stolice Shimpo SR 30

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=531&node=5

Koncepce tohoto keramického stroje je krapet odlišná, než jaká se běžně v české kotlině používala. Navíc je na rozdíl od Rohde či Kittecu levnější. Při troše šikovnosti se dá vytvořit velký, tedy dlouhý, vlastně nekonečně dlouhý plát. To je něco, co konkurenti nenabízí. Navíc je to stroj, který vznikl za pomoci vývojářů od SHIMPA. To je zárukou promyšlené funkčnosti. Stejně, jak dokonale jednoduše zpracovává hmotu Shimpácký šnekový lis, pomocí dvou protichůdných šneků, tak dokonale si s hmotou poradí i ona plátovačka. Systém dvou hnaných válců totiž hmotu mnohem lépe zpracovává. Odpadá nutnost obracení, stačí jen otáčet. Netrpí tak hmota přehýbáním a je velmi dobře propracována.

Prostě pomocník k nezaplacení. No a pokud by jste jej mohli mít o 30% levněji, tak to se už vyplatí? Nebo ne?

Přeju mnoho úspěchů při vaší tvorbě a těším se na Vaši návštěvu v e-shopu na ARTkeramice.

Tomas

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod