Výukový výpal v dřevopeci

Ještě volné místo!
Keramický týden...
Všechny, kdo ještě nemají program na druhý červencový týden, rádi si sáhnou na hrnčířskou hlínu a chtějí si užít celý proces tvorby od vytočení na kruhu nebo modelování, přes začištění, různé způsoby dekorování a glazování přežahnutého výtvoru až k závěrečnému výpalu dřevem, zvu do Jižních Čech na tvůrčí pobyt v krásném prostředí ve Věžovaté Pláni v termínu 10. - 17.7. 2016.
Účastníků bude maximálně šest, proto se na každého dostane i u hrnčířského kruhu, samozřejmě s individuální instruktáží. Stravování bude zajištěno jednoduchou formou - snídaně, studený oběd a teplá večeře - protože nejbližší restaurace nebo obchod jsou pár kilometrů vzdáleny. Ubytování je ve společném pokoji na postelích s povlečením. 
Cena včetně základního množství materiálu je 4900,-Kč, chce-li se někdo živit sám, bude platit 3700,-Kč. V případě vlastního spacáku sleva 100,-Kč, 
Tvorbu je možné proložit procházkami po krásném okolí nebo výletem, v sobotu, kdy bude chladnout pec, se nabízí návštěva Českého Krumlova, výlet na Lipno nebo do lesů, je možné zorganizovat i splutí kousku Vltavy. 
iva.kocikova@gmail.com

Iva Kočíková

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Iva Kočíková
02. 07. 2016 10:46:54

Je možné přijet i jenom na pár dní. Přihlášky:
Iva Kočíková, 773 212 604, iva.kocikova@gmail.com

ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod