Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Vyladění - vytunění balíků

Konečnou podobu jsme nakonec řešili s kolegou, mým lepším Já, - Dagem. Inspirovali jsme se jednou, když jsme se vrátili z nákupu potravin.

Prozatím jsme jen sjednotili etiketu, no vždyť není všem dnům konec a třeba nás inspirujete? Ona každá maličkost, usnadnění, urychlení, zkrátka profesionalizace, se prostě vyplatí.

Závěrem bych jen tak pro shrnutí zdůraznil pár osobních hodnocení.

V neposlední řadě jsou důležité i samotné krabice. Vhodnější je samozřejmě pětivrstvý kartom. Čím silnější, tím odolnější, těžší a dražší. Hodí se i ten doplnit vložkou z dalšího kartonu ( nebo jiného materiálu ), hlavně v místech předpokládaného nejbližšího styku s ostatním zbožím.

Pokud tedy chceme obchodovat po netu, je potřeba zřídit dostatečnou zásobu kartonů rozličných druhů a velikostí. ( docela to všechno obalový hospodářství zabere místa ). Také bych doporučil více druhů obalových materiálů. Samozřejmě záleží na druhu sortimentu.

Nejlevnější je vždy nějaká forma recyklace. I Jen samotný polystyrén něco stojí. A i zmačkaný noviny někde dostačují. Ovšem z profesionálního i estetickýho pohledu jsou krapet nevhodné.

Na některé speciální tvary je třeba volit i speciální přístup. Vždy je lepší balení předimenzovat, než podcenit. Velni se mi osvědčilo zabezpečování pomocí polystyrenových přířezů.

Nakonec je potřeba vše zhodnotit. Ceny se blíží cenám v kamenných obchodech? Jsou režie dostatečné? Kolik stojí čas a úsilí baliče, vypisovače a poštovního donašeče?

No u mě osobně ten rozdíl oceňují obchodníci, kteří nakupují přímo u mě v dílně, kde to mají o tuto částku levnější. Tímto je zdravím a děkuji za přízeň a dobrou spolupráci.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod