Výhodné inovativní keramické pece

Stále kupředu. Neustále něco navíc a lépe.
Stále stejná hesla i potřeby. To je sice pravda, ale na druhou stranu se přece jenom ty zkušenosti mnohaleté spolupráce někde musí projevit. No nemusí, ale měly by.
Na trh jsme se snažili přivézt a zpřístupnit zboží od předních výrobců keramického vybavení a potřeb. No zjistili jsme, že český trh je malý a jeho potřeby jsou specifičtější, než jak je tomu na sousedních a mnohem větších trzích.
Ten hlavní rozdíl je opravdu dán tou velikostí. Takže těm koumavějším je malý a musí expandovat. Bohužel musí většinou i část opačnou, tedy vlastních investic do vybavení velmi často řešit dovozem a nebo stále i jistým poměrem samotvorby.
Proto jsme část našeho snažení věnovali i tomuto segmentu trhu. Je malý, ale je náš. A navíc ovlivňuje i vývoj tvorby v naší zemi a potažmo i to, co od nás bude nadále odcházet a obohacovat. Nemyslím jen na úrovni finanční, ale tak nějak celkově.
Na základě poptávky a speciálních přání zákazníků jsme obohatili klasické série našich standartně dodávaných pecí o takovou miniserii, která by měla vytvořit dostupnou pec pro nejvíce se rozvíjející skupinu keramických studií a dílen. Pec která je svou kvalitou zpracování a použitými materiály na špici nabídky a přitom je velmi dostupná i cenou.
Dostane se vám do rukou tak velmi kvalitní prostředek pro tvorbu té nejkvalitnější keramiky. Samozřejmě jen po stránce technologické. Ta výtvarná už je na vás.
verze s pětistranným vytápěním pro nejlepší výkon a kvalitní rozložení teplot jak při plně naložené vsádce, tak i dlouhodobém používání při těch nejvyšších teplotách.
Tak i levnější varianta
Vždy je udáván opravdový užitný prostor, což ne vždy je shodno s konkurencí. Každopádně jasným kladem jsou vynikající izolační vlastnosti cihel od firmy Morgan, které si své hodnoty udržují i po mnoha vypalovacích cyklech na vysoké úrovni.
I další detaily a doplňky k pecím jsou na vysoké úrovni, kterou dnes přední výrobci nabízejí standartně ve svých top nabídkách.
Navíc je samozřejmě možno i tyto pece dovybavit za příplatek i nadstandartními řešeními.
Proto pokud si chcete pořídit kvalitní pec na výrobu keramiky , nebo i jiného tepelně zpracovatelského procesu výroby, neváhejte nás kontaktovat.

macek@artkeramika.cz

Společně s technology firem zabývajících se už po dlouhá léta výrobou pro keramický průmysl, zajisté najdeme to nejvhodnější řešení pro Vaše potřeby.
Ovšem pokud potřebujete jen proinvestovat nějaký grant a na výsledku vám nezáleží, zvolte raději jiného dodavatele. Neradi dodáváme něco, co nemá dlouhodobou hodnotu a je tak zbytečné vytvářet nějakou speciální nabídku. Nebo si v našem e-shopu pořiďte něco z té nejlevnější kategorie:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=291&node=8

Každopádně na hraní to stačí. Nějakou keramiku tak vypálíte. Rozhodně né kvalitní kameninu či porcelán. Na to je lepší naše novinka.

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=1110&node=8

její výhody:
NOVÝ MODEL PEC CT 130-3
je levnou, zato velmi kvalitní alternativou třístranně vytápěné pece s topnými elementy tradičně instalovanými na keramických trubkách. Vychází z vnější konstrukce pece CL 140 .
Hlavní výhody jsou:
Volné vyzařování tepla
Spirály na trubkách fixované proti posunu
Zesílená vyzdívka nakládacího otvoru navíc z pevných cihel K26


Dno pece ve stejné výšce s nakládací hranou
Jednoduchná výměna spirál
Univerzální využití
Výborný poměr cena-výkon


a nebo další vhodné kousky z další nabídky.
Přeji mnoho úspěšných výpalů. Za ARTkeramika.cz ,
tomas


Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod