Veletrh FOR DECOR 2011 keramika

Jako partner projektů, které podporují řemeslo keramické a jeho užití ve společnosti, se ARTkeramika http://www.artkeramika.cz/ podílí i na takových akcích, jako je ta níže popsána. Jako přední keramický portál v ČR se tak stáváme žádaným mediálním partnerem mnohých projektů:

http://www.fordecor.cz/2011/cz/mepa.asp

Veletrh FOR DECOR představí nejnovější trendy v oblasti interiérového designu

Na veletrhu dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR, který proběhne v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 6. – 9. října, bude i letos k vidění nepřeberné množství novinek a posledních trendů z oblasti luxusních a designových dekorací. Na své si přijdou jak milovníci originálních doplňků, tak také ti, kteří hledají inspiraci při zařizování svého interiéru.

Již nyní, pár měsíců před jeho zahájením, je na veletrh přihlášeno mnoho významných firem z oboru. K vidění zde budou například expozice firem KamykDauen, Clipet a Z- DECOR s nabídkou bytového textilu, nebo luxusní koberce společností Bakero, či Aslantar s.r.o., která je vyrábí ze starých ručně vázaných koberců. Výrobky této firmy, která má svou vlastní výrobnu v Turecku, jsou navrženy tak, aby tvořily velmi vkusný a inovativní doplněk moderního interiéru, ovšem s nádechem starobylé elegance. Na své si přijdou také příznivci kvalitních kuchyňských a domácích potřeb, jelikož zde bude vystavovat výhradní dovozce a prodejce renomovaných značek - Potten & Pannen, která zastupuje světově proslulé firmy jako Zwilling J.A. Henckels, Rosenthal, Christofle, Brita nebo GreenPan. Atraktivní interiérové doplňky bude na veletrhu dekorací prezentovat firma Jannai a společnost s reprezentativními a vkusnými dekoracemi a dárky LPK Invest, jež na FOR DECORu představí mimo jiné i luxusní řadu interiérových difuzérů s exotickými vůněmi, které jsou příjemnou formou osvěžení interiéru. Na veletrhu budou moci návštěvníci obdivovat i sklářské umění. Firma Art Glass totiž doveze do Letňan originální a mimořádně velké skleněné figury, jež jsou ručně vyráběny na sklářském kahanu. Vzhledem k tomu, že na výstavě toho bude k vidění opravdu mnoho, k dispozici zde bude i luxusní kavárna švýcarské značky JURA, která patří ke světové špičce mezi výrobci espresso kávovarů. Výstavu navíc doplní odborná akce Prague Patchwork Meeting Decor. Po celou dobu konání veletrhů budou návštěvníkům k dispozici renomovaní odborníci z řad architektů a designérů, kteří všem zájemcům nabídnou bezplatné poradenství.

Souběžně s veletrhem FOR DECOR budou na letňanském výstavišti probíhat i další tři veletržní akce. Na jednu vstupenku tak bude možné navštívit vedle veletrhu dekorací rovněž veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR, veletrh reklamního a dárkového zboží FOR PRESENT a letošní novinku - 1. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL.

Více informací o jednotlivých veletržních akcích najdete na stránkách http://www.fordecor.cz

FOR

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod