Veletrh FOR DECOR 2011 a keramika

Veletrh FOR DECOR představí nejnovější trendy v oblasti interiérového designu

Na veletrhu dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR, který proběhne v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 6. – 9. října, bude i letos k vidění nepřeberné množství novinek a posledních trendů z oblasti luxusních a designových dekorací. Na své si přijdou jak milovníci originálních doplňků, tak také ti, kteří hledají inspiraci při zařizování svého interiéru.

Na veletrh je přihlášeno mnoho významných firem z oboru. K vidění zde budou například expozice firem KamykDauen, Clipet a Z-DECOR s nabídkou bytového textilu, nebo luxusní koberce společností Bakero, či Aslantar s.r.o., která je vyrábí ze starých ručně vázaných koberců. Výrobky této firmy, která má svou vlastní výrobnu v Turecku, jsou navrženy tak, aby tvořily velmi vkusný a inovativní doplněk moderního interiéru, ovšem s nádechem starobylé elegance. Na své si přijdou také příznivci kvalitních kuchyňských a domácích potřeb, jelikož zde bude vystavovat výhradní dovozce a prodejce renomovaných značek - Potten & Pannen, která zastupuje světově proslulé firmy jako Zwilling J.A. Henckels, Rosenthal, Christofle, Brita nebo GreenPan. Atraktivní interiérové doplňky bude na veletrhu dekorací prezentovat firma Jannai a společnost s reprezentativními a vkusnými dekoracemi a dárky LPK Invest, jež na FOR DECORu představí mimo jiné i luxusní řadu interiérových difuzérů s exotickými vůněmi, které jsou příjemnou formou osvěžení interiéru.

Na veletrhu budou moci návštěvníci obdivovat i sklářské umění. Firma Art Glass totiž doveze do Letňan originální a mimořádně velké skleněné figury, jež jsou ručně vyráběny na sklářském kahanu. Vzhledem k tomu, že na výstavě toho bude k vidění opravdu mnoho, k dispozici zde bude i luxusní kavárna švýcarské značky JURA, která patří ke světové špičce mezi výrobci espresso kávovarů.

Výstavu navíc doplní odborná akce Prague Patchwork Meeting Decor. Po celou dobu konání veletrhů budou návštěvníkům k dispozici renomovaní odborníci z řad architektů a designérů, kteří všem zájemcům nabídnou bezplatné poradenství.

Souběžně s veletrhem FOR DECOR budou na letňanském výstavišti probíhat i další tři veletržní akce. Na jednu vstupenku tak bude možné navštívit vedle veletrhu dekorací rovněž veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR, veletrh reklamního a dárkového zboží FOR PRESENT a letošní novinku - 1. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL.

Více informací o jednotlivých veletržních akcích najdete na stránkách:

http://www.fordecor.cz

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod