Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Točny, podložky...BATS v keramických provozech

S firmou Artik studio jsme do e-shopu připravili další doplňkový sortiment keramického vybavení za nejlepší ceny na českém i slovenském trhu. Více na http://www.keramickepece.cz a http://www.shimpo.cz, nebo přímo tu, v e-shopu: http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Strojní vybavení dílen dosahuje čím dál vyšší úrovně. V nových dílnách už by jste marně hledali zařízení typu samo-doma. Výjimky se samozřejmě najdou, ale faktem zůstává, že dnešní doba a smluvně obchodní podmínky kutilství ani moc nepřejí. Stejně jak se už moc nevidí úpravy automobilů, tak ani strojního vybavení. Kromě toho, že totiž pozbydeme záruční podmínky, tak většinou nejsme schopni dosáhnout stejné kvality za stejnou cenu.

Toho si je vědoma i společnost SHIMPO a tak přišla i na český trh s doplňkovým zbožím ke svým zařízením. Kromě toho, že tyto stroje jsou chytřejší a citlivější, než mnohý z nás, dají se ještě „vytunit“. Takový tuning není až tak zajímavý co se designu týče, ale funkčnosti jistě.

Pro zájemce se dá zvýšit výkon stroje. Ovšem tato maličkost se provádí, jen pokud máte zájem o větší serii strojů, nebo máte opravdu velký přetlak v peněžence.

Pokud tvoříte věci větších průměrů, oceníte možnost použití větší točny. Nebo náhradní, do které uděláte otvory na šrouby, které mohou unášet podložky. Tzv. BATS. Ty jsou vyrobeny z voděodolné překližky a určeny na točny 300mm.

Vím, že spousty ortodoxních hrnčířů si dokáže poradit jednodušeji, ovšem už zapomínají na tu opodstatitelnou maličkost, kterou je jejich fortel nabitý za dlouhé hodiny strávené nad kruhem.

Dnešní tvořivci jsou nedočkaví. Ovšem pravdou je, proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě? Nebo naopak?

shop: http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=489&node=5
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod