TINA B zve na VIP TYDEN

TINA B zve na VIP TYDEN - v příloze naleznete program a přehled plánovaných akcí. Nenechte si ujít zahájení festivalu v Nosticově paláci (Maltézské nám. 1, Praha 1) dne 7.10. v 19.00 hodin - více informací v přilozeném programu. A samozřejmně jako každý rok TINA B party 9.10. 2010 bude jedinečná.

těšíme se na vás

TINA B TEAM

TINA B is inviting to the VIP WEEK - please find enclosed the program and detailed information about all activities and openings. You should not miss the main opening of the festival at Nosticův palace (Maltézské nám. 1, Prague 1) 7th of October starting at 7 pm - more information in the enclosed program. And of course as every year the TINA B party will be unique.

we are looking forward to see you TINA B TEAM

TINA B Janovskeho 23 Cz 170 00 Prague 7

Tisková zpráva (vydáno 13. 9. 2010) Tajemná TINA B., šarmantní mecenáška a milovnice současného umění, se v říjnu již po páté objeví v Praze, aby zde představila až stovku umělců z celého světa. Nechte se oslnit jejím charismatem a nalákat na to nejžhavější umění...

V období od 7. do 24.10. proběhne v Praze Festival současného umění Tina B., který již po páté předvede umění zejména z oblasti nových médií, light artu, video artu, performance ad. Letošní ročník zavede Tina B. návštěvníky za výstavami opět do řady prostorů – do sklepní galerie Nosticova Paláce, do Českého Centra Praha, Jeruzalémské synagogy, prostoru Vernon Projekt, nové galerie Jób na ®ižkově ad. Kromě výstav, které můžete po celé tři týdny navštívit, je jako vždy připraven i program plný diskusí, performancí, akcí ve veřejném prostoru, ale i vernisáží a večírků, a to od 7. do 9. 10. Konkrétní program je přiložen níže.

O zajímavé osobnosti nebude na festivalu nouze. Výstavy a kurátorské projekty připravili vybraní kurátoři ze zahraničí - Blanca de la Torre /ES/, Daniele Capra /IT/, Ola Grzonkowska /PL/, Anna Monichi /IT/, Serena Baccaglini /IT/, Lalin Akalan /TU/, Nina Colosi /IT/ a samotná TINA B. V loňském roce bylo hlavním spojujícím tématem všech výstav motto: NEW ERA. Nová éra současného umění byla již popsána a zmapována, nyní se díváme do budoucna. Jaká je dnešní role současného umělce? Může být dokonce zásadní v přinášení nových pohledů na aktuální problémy společnosti 21. století, ale i jejich řešení? Tina B. 2010 přichází k umění s aktivním postojem a podtitulem: ŘEŠENÍ A EVOLUCE.

Po pražské přehlídce se pak Tina B. vypraví do Benátek, kde od 5. do 21. 11. 2010 vystaví vybraná umělecká díla v rámci Architektonického bienále v prostoru Nadace Buziol na Canal Grande a v kostelu S. Leonardo.

Tajemná patronka festivalu TINA B. Vás opět přesvědčí, že současné umění stojí za to. K festivalovému dění se můžete připojit již teď. Sledujte Facebook TINA B.

OTEVŘENO: 7. 10. - 24. 10. ÚT, ST, PÁ - NE 12 - 18, ČT 14 - 20 POZOR - NOSTICŮV PALÁC OTEVŘEN POUZE DO 18.00

Hlavní lokace festivalu TINA B.: Nosticův Palác - Maltézské náměstí, Praha 1 České Centrum Praha – Rytířská 31 , Praha 1 Jeruzalémská synagoga - Jeruzalémská 7, Praha 1 Vernon Projekt - Heřmanova 12, Praha 7 Galerie Jób - Milíčova 8, Praha 3, ®ižkov M.odla - Antonínská 6, Praha 7 / Michal Pallas - Michalská 27, Praha/ Galerie Vernon http://www.tina-b.com
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod