Symposium prodejců keramického vybavení.

Tento víkend jsme s Dagem udělali opět něco pro naši lepší informovanost. Jakožto prodejci keramického vybavení jsme navštívili symposium pořádané firmou Kittec a doplnili své znalosti o novinky.

Není jich nijak překotně mnoho, ale jsou. Takže Vám opět budeme moci o něco lépe poradit při výběru a pořízení nového vybavení Vaší dílny.

Kromě mnohých dezinformací můžeme poskytnout i další reference o firmě Kittec, jako dodavateli vybavení pro Vaše potřeby. Jednak osvětlit postupný vývoj mnohých prototypů. Ostatně právě jsme s panem Švécarem ladili dodělání jednoho speciálního stříkacího boxu, který jsme díky ARTkeramice se zákazníkem důsledně předělali z původního návrhu.

Díky takovéto spolupráci – zákazník – keramik – prodejce -konstrukce -výroba se daří úroveň neustále posouvat kupředu. Opravdu při porovnání dnešních pecí s těmi byť jen 5 let staršími doznalo velké změny k lepšímu. Jedná se dosti o používání modernějších technologií i materiálů. Pravda, je potřeba šetřit. To se někdy bohužel promítne do méně vhodného řešení, ale tomu je tak ve všech oborech.

Dnes jsme byli seznámeni s novými izolačními materiály a jejich aplikací do nových pecí. Jedná se o velmi zajímavé a zdravotně šetrnější řešení. Z pohledu výtvarníka je trošku smutné nastavení politiky řešení. Ale ekonomika je neúprosná. Takže pokud bychom chtěli například pec co by i přes dobrou ekonomiku spotřeby byla schopna mírně akumulovat a vydržet delší doby provozu, budeme si muset ke standartu dosti připlatit.

Spektrum účastníků bylo dosti velké. Krom čechů se účastnili i prodejci keramického vybavení z mnoha států EU. Takže jsme v provozu mohli za výkladu majitele p. Fliera skouknout sestavování pece či zapravování jednotlivých komponentů. Byli jsme upozorněni i na technické detaily, co by měly přispět k lepší kvalitě .

Při pohledu na strojní vybavení, odsávací zařízení atp. Je v dnešní době dosti na zvážení, zdali si pec stavět na koleně a nebo raději více přitlačit ruku k dílu ve své činnosti a pec si prostě koupit?

Bohužel nemohu přesněji poreferovat co se vše řešilo, neb rozhovory například s panem Bentruphem (výrobce regulátorů) a dalšími mi nebyly přeloženy. Vše se nedalo zaznamenat. Ale rozhodně se spolupráce předních leaderů ve svých oborech projevuje na kvalitě i ceně konečných produktů.

Bylo vidět jak spoustu rozdělaných pecí i strojů, tak i připravených k expedici.

Firma Kittec se dostává dosti intenzivně do povědomí na trhu s keramickým vybavením.http://www.artkeramika.cz/eshop/index.php?node=3

Veškerý sortiment z produkce firmy Kittec je za ceny výrobce možno pořídit na portálu

ARTkeramika.cz
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod