Svátek čaje 8. - 9. 6. 2012 a keramiky

Multižánrový festival Svátek čaje přivítá návštěvníky ve dnech 8. - 9. 6.2012 již po čtvrté

Český Těšín / Cieszyn

Milovníci čaje, cestování a dobré festivalové pohody se již počtvrté setkají na česko-polském příhraničí v Českém Těšíně a Těšíně. Hlavní centrum multižánrového festivalu „Svátek čaje“ je v areálu klasicistního zámku v Těšíně, hned u českých hranic pod Piastowskou věží. Zájemci o účast na festivalu plném zvuků, chutí, koncertů, přednášek, workshopů, divadla a ochutnávek čajů z celého světa, si už teď mohou rezervovat pátek a sobotu 8. až 9. června.

„Máme již potvrzené vystoupení hudebního dua DVA manželů Báry a Jana Kratochvílových,“ říká Mariola Kluzová, programová ředitelka festivalu. A dodává: „DVA vznikli roku 2006 a do širšího povědomí vstoupili po vydání úspěšné desky Fonók v září 2008, za kterou si vysloužili nominaci na cenu Anděl v kategorii alternativní hudby.“ Kromě hudby čekají návštěvníky přednášky českých a polských cestovatelů. Mezi dalšími účinkujícími z řad divadelníků najdeme představení Malého divadla kjógenu.

„Chceme, aby se účastník festivalu mohl zapojit do nejrůznějších workshopů. Mezi potvrzenými workshopy jsou workshopy tradičního japonského divadla, skládání origami, výroba a hra na didgereedoo. A samozřejmě mini čajové koutky, kde budou probíhat řízené čajové degustace s odborným výkladem v polštině i češtině,“ představuje aktivity workshopů Agata Cimalová, koordinátorka festivalových aktivit.

Další informace poskytne

Ela Chmiel 734 514 440

http://www.svatekcaje.cz/

http://swieto.laja.pl/
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod