Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Svátek čaje 2011 a keramika

V Českém Těšíně a Cieszyně se ve dnech 10. – 11. 6. 2011 opět setkají milovníci čaje a cestování. V zámeckém parku proběhne druhý ročník multižánrového festivalu Svátek čaje.

Akce sestává ze dvou paralelně probíhajících částí – po celé dva dny bude probíhat jak program pro širokou veřejnost, tak odborná konference pro lidi z čajovnické branže.

Zámeckým parkem zazní z hlavní scény indická klasická hudba (Dr. Jibendra Narayan Goswami – sitár Elena Kubičková – esrádž Tomáš Reindl - tabla), hru na japonskou flétnu shakuhachi předvede skvělý Vlastislav Matoušek a nebude chybět ani mantrická hudba Radia Samsara a fenomenální Vladimír Václavek. Již tradičně k nám zavítá i japonská groteska v podání Malého divadla Kjógenu.

Diváci mohou pohodlně procestovat svět díky sérii přednášek, promítání a cestopisů – poznáme Afriku z nevšedního úhlu pohledu, navštívíme Venezuelu i Balkán, dozvíme se jak cestovat s dítětem a naučíme se vést fotografický deník z cest. Workshopy nabídnou například kurz vaření z čaje a k čaji, nebo plstění. Jednotlivé body programu budou probíhat střídavě v českém a polském jazyce.

Diváci budou mít možnost okusit desítky druhů čajů a specialit z celého světa nebo nakoupit v jednom z mnoha stánků s keramikou, oblečením a bižuterií.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji (150 Kč/dva dny, 80 Kč/jeden den, počet vstupenek v předprodeji je omezen) nebo na místě (190 Kč/dva dny, 100 Kč/jeden den).

Letošní ročník festivalu byl podpořen ze zdrojů Visegrádského fondu. Hlavním organizátorem festivalu je občanské sdružení Čajový institut. Veškeré informace o letošní edici naleznete na stránkách

http://www.svatekcaje.cz.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod