Stříkací box do keramické dílny

Stříkací boxy jsou určeny pro keramické dílny, kde se využívá nanášení glazur nebo jiných materiálů stříkáním. Při nanášení vzniká aerosol, který není dobré dýchat. Existují dvě možné provedení: 1) Suchý stříkací box se speciálním filtrem či s vyvedením mimo dílnu a 2) Mokrý stříkací box s vodní clonou. Výhodou vodní clony je, že se zachycený stříkaný materiál dá vrátit do výroby, nevýhodou je velká finanční náročnost.
SK 66 Model SK 66 je suchý stříkací box, který byl speciálně zkonstruován pro keramickou výrobu. Významná přednost boxu je velká odolnost vůči korozi. Hlavní komora je vyrobena z 8 mm silného polypropylenu, který je velmi odolný. Tento materiál dělá box také velmi tichým při nanášení v porovnání s klasickými kovovými boxy. Další důležitou předností je vysoce účinný filtrační systém speciálně vyvinutý spol. Rohde pro tento stříkací box. Systém může být jednoduše čištěn a filtr vyměněn bez použití nářadí. Přednosti SK 66 v bodech: * jednoduše čistitelné * odolné korozi * ocelové nohy (pokovené) * snadné sestavení * ventilátor na zadní stěně boxu * vysoký vzdušný proud * filtr integrován do deflektoru * filtr vyroben z pěnové rohože (umývatelné) * otočná dekorační točna Technické údaje ventilátoru: napětí 230V, příkon 330W, 50Hz, proud vzduchu 1540 m3/h Rozměry SK 66:
Možno koupit: http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=88&node=3 K zařízení je možno dokoupit i příslušenství. náhradní filtr , redukce odtahu na Ø 150 mm, Hliníková hadice Ø 150 mm, Náhradní filtr pro stříkací kabinu SK 66, Nerezový držák na stříkací pistoli, ( otočný talíř není v ceně )
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod