Stolní válcovací stolice pro keramické pláty II generace

Stejně jak automobilky neustále vylepšují a inovují řady svých plechových zázraků, tak i na poli vybavení keramických dílen se čas nezastavil

„SVS-2 Hobby“

http://www.artkeramika.cz/clanek-663-stolni-valcovaci-stolice-svs.html Už v minulém představení se Pepa Terfler zmiňoval, že stolní válcovací stolice je dobrým pomocníkem v keramické dílně.

Za těch pár let, co máme tyto stroje v nabídce se osvědčily nejen ve školních a zájmových dílnách, ale našly si své uplatnění i mezi profesionály. Především šperkaři a tvůrci menších věcí toto zařízení ocení. Také ti, co neustále bojují s prostorem. Ale i ti, co si práci rádi přenášejí. Pokud né z radosti, tak třebas z nutnosti. SVS se dá každopádně vcelku snadno přenést, což jiná válcovací stolice neumožňuje.

Nejen ve školních dílnách, ale i tam, kde je stroj opravdu vytížen a nebo je na něj kladen větší nárok na výkon, se projevily technologické nedostatky. Muselo se často měnit lanko posunu. Proto se nahradilo řetězem, stejně jak je to provedeno u některých velkých strojů.

Přesněji to popisuje J. Terfler:

Na první pohled vypadá stolice stejně. Inovace spočívá v zásadní části a sice v samotném posuvu válce. Dřívější technické řešení (posuv válce pomocí ocelových lanek) vyžadovalo v závislosti na intenzitě a způsobu používání občasné výměny či seřízení lanek. Posun válce je nově řešen pomocí robustního řetězu, který je pro zvýšení bezpečnosti ze stran krytý. Od této inovace si při dodržování pokynů v návodu k obsluze slibujeme prakticky bezúdržbovost. Věřím, že zákazníci pochopí mírné navýšení ceny vycházející z pracnějšího provedení stolice.

Pokud chcete zařízení ihned, stačí se proklikat naším e-shopem:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=224&node=5

a nebo si jej můžete vyzvednout v prodejně ARTIK studia v Ústí nad Labem.

http://www.keramickepece.cz/
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod