STOLNÍ VÁLCOVACÍ STOLICE na keramické pláty SHIMPO TSR

Značka Shimpo patří mezi celosvětově osvědčené vybavení keramických dílen. Čeští keramici japonskou Shimpo kvalitu léta znají zejména ze sortimentu hrnčířských kruhů, které NIDEC-SHIMPO vyrábí od roku 1952.

Stolní válcovací stolice Shimpo TSR je určena pro pravidelné používání v zájmových keramických dílnách. Její největší předností je malý nárok na pracovní prostor, kterého často v zájmových dílnách a kroužcích nebývá nadbytek. Pokud se s ní zrovna nepracuje, lze hlavní tělo snadno a rychle složit tak, aby ji bylo možné skladovat ve skříni či regále. Stejným způsobem se dá složit i pro případ jejího transportu.

Jednoduchou a rychlou manipulací lze vytvořit stejnoměrný plát požadované tloušťky. Výška válce se nastavuje pomocí upínacích pák, které jsou umístěné na obou stranách. Odpovídajícím nastavením válce lze vytvořit plát tloušťky 3 - 22 mm. Pro snadnější nastavení tloušťky je na obou stranách umístěn tloušťkoměr.

Protože je válcovací stolice TSR koncipovaná mimojiné pro použití v zájmových dílnách, kde jsou často i děti, byla při konstrukci zvýšená pozornost věnovaná bezpečnosti. Veškeré převody jsou kryté, nenaleznete na zařízení ani žádné otevřené posuvné mechanismy (např. převodový řetěz). Dalším praktickým bodem je klika, která není pevně přimontovaná. Pokud se s TSR zrovna nepracuje, snadno se vysadí a umístí na bezpečné místo. Bez kliky nelze TSR obsluhovat.

TSR je na evropský trh uváděna jako novinka v roce 2014, věříme, že díky přijatelné ceně a absenci alternativy na českém trhu si oblíbení nalezne zejména v menších keramických dílnách. Do větších a zavedených dílen doporučujeme některou z našich válcovacích stolic vyšší třídy. S vybavením máme praktické zkušenosti, proto Vám s výběrem vhodného modelu rádi poradíme. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Přednosti stolní válcovací stolice TSR:

• plynule nastavitelná tloušťka plátu

• vysoká bezpečnost: veškeré převody jsou skryté a klika není napevno přimontovaná (vhodné pro bezpečný provoz v zájmových dílnách)

• lze rychle složit pro snadné skladování či přenášení

• nízká hmotnost pro snadnou manipulaci

• vyměnitelné dvojité plátno

• 4 gumové protiskluzové nožky

• japonská Shimpo kvalita

• příznivá cena

Stupnice tloušťkoměru pro snadnější nastavení výšky válce je umístěna na obou stranách.

Poznámka: plátna jsou spotřebním materiálem a lze je v případě potřeby dokoupit.

Technické parametry

K válcovacím stolicím doporučujeme naše speciální nerezové vykrajovače

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=529&node=6

Pokud se Vám tento stroj zamlouvá, můžete si jej objednat v našem e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=1082&node=5

Další info naleznete tu:

http://www.artkeramika.cz/clanek-1517-keramicka-stolni-valcovaci-stolice-se-vyplati.html Kvalitní vybavení SHIMPO vám přinášíme díky spolupráci s firmou ARTIK studio, výhradním zástupcem SHIMPA pro ČR. http://www.keramickepece.cz/index.htm

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod