Společnou cestou s keramikou

Nepřidáte se?

Rádi bychom vám nabídli prostředky keramického portálu www.artkeramika.cz k rozšíření možností Vaší činnosti.

Trendy dnešní doby se soustředí nejen k materiálnímu, ale hlavně duševnímu rozvoji osobnosti.

Mladí lidé touží nejen po rozvoji intelektu, ale po rovnocenném zapojení se do životního dění. Preferují propojení svých teoreticky získaných znalostí s konfrontací v praxi. To bohužel ne dostatečně umožňují možnosti samotného školského systému našeho státu. Ovšem právě pro tuto alternativu jsou tu právě projekty, jako je ARTkeramika.cz

Zájemci, kteří chtějí studovat, zkoumat a objevovat tu mají obrovské možnosti.

Mohou se zapojit aktivně do profesního života. Mohou tak dokonce začít aktivně budovat svou osobní budoucnost v oboru. Ať už se chtějí keramikou zabývat profesně, nebo na úrovni hobby či terapie?

To vše by jim mohla umožnit naše vzájemná spolupráce. Nabízíme Vám zřízení přístupu do naší článkové přispěvatelské administrace. Nebo jen možnost nezávazného přispívání do článků, které se zabývají veškerými obory spjatými s keramickým řemeslem.

Kvalitu informací na tomto keramickém portálu sledují aktivní profesionálové z oboru. Stejně tak tento otevřený projekt sleduje celá keramická veřejnost. Tento fakt ocenili i přední odborníci a tak je tento projekt podpořen a archivován Národní knihovnou ČR, jako bibliografické dědictví České republiky.

Tak máte jedinečnou možnost a zapojit se do dění na prosperujícím a smysluplném projektu.

Zapojení se do opravdového života od klávesnice ve studovně je jistým obohacením pouhé studené teorie. Obohacené možností přímé konfrontace svých zkušeností a názorů s kolegy z oboru. Možnost se podělit o své názory, ale třeba i pokusit se prosadit na veřejnosti své schopnosti formou diskusí, reportáží či jinak?

Možnosti jsou veliké a je jen na Vás, jak s nimi naložíte.
Děkujeme za čas, který věnujeje přečtení a zvážení této informace. Pokud jsme vás neoslovili, omlouváme se za vyrušení, ale bohužel i to, patří k životu.

Takže alespoň přejeme pěkný a úspěšný čas.

Za www.artkeramika.cz , Tomas Macek
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod