Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Šperk keramický 1.díl

Jedním z keramických odvětví je i výroba šperků. Tedy alespoň některých jejich komponentů. Většinou se jedná o různé druhy přívěsků, plaketek, knoflíků atp. V tomto směru je možno uplatnit snad naprostou většinu keramických technologií a postupů. Je dobré, pro tento druh tvorby, obohatit dílnu o pár maličkostí.

Kromě různých kleští, většinou se používají elektrikářské, i různé pomocné materiály. Dráty a bižuterií počínaje a různými kovovými výlisky, očky , zapínátky a hrazdičkami konče. Nejspíš bude vhodné doplnit i pec o pár drobností. Pro speciální výpaly v atmosféře se hodí sagar či mufle.

Protože většina keramiků asi vlastní pec, rozumných rozměrů pro výrobu běžné keramiky, bude pro šperky vhodné pořídit si vypalovací box s pláty, který umožní naši šperkovou kolekci pálit společně s ostatním zbožím.

Pálit šperky samostatně ve velké peci by bylo dost náročné. Jednak na množství zboží, které je člověk schopen nachystat a jednak na prokladový materiál.

Skládat šperky mezi běžné hrnčířské zboží je náročné na opatrnost, ale i čas.Pokud jste se inspirovali, tak nás neváhejte kontaktovat. Potřebné propriety na výrobu keramiky za nejlepší ceny, pořídíte v našem

e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Navíc tak nákupem podpoříte i existenci a rozvoj tohoto webu.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod