Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Social and Political Structure of Fantasy

Na kulturní scéně se dějí a objevují mnohé záležitosti. Něco málo se snaží přiblížit a zprostředkovat různé agentury a sdružení. Jako třeba představení tvorby výtvarníků z opačného konce planety.

http://www.tina-b.eu/stranka-z-tisku-24

Daniel González (narozen v Argentině r. 1963) žije a pracuje v Berlíně a New Yorku. Přetvářením reality tvořím magii. Zpracovávám ji za pomoci jejích vlastních pravidel flitr po flitru. To je rebelie skrz krásu.“ Veřejné projekty Daniela Gonzáleze, pajetkové výšivky a jedinečné módní doplňky předvedené v působivých představeních, která tvoří deliriózní, sexy a energií nabitý svět: svobodný prostor, kde současné konvence selhávají.

Od roku 2007 pracoval Daniel González s italskou umělkyní Annou Galtarossa na různých projektech, mezi nimiž byly například „Chili Moon Town Tour“ - utopické vznášející se město snů otevřené na Lago Mayor v Mexico City organizací Bosque de Chapultepec nebo „Homeless Rocket With Chandeliers“ (Raketa s lustry bez domova)- jeřábová instalace na stavbě v Milánu pokrytá předměty a materiály vztahujícími se ke street kultuře a svobodě, již může tato subkultura přinášet.

Roku 2008 byl Daniel González přizván k vytvoření workshopu/performance v dílně Manifesta 7 a od té doby jeho práce vystavuje Zablidowicz Collection v Londýně, Musée d’Art Conemporain de Bordeaux a Diana Lowenstein’s Gallery v Miami.

„Zřetelně neposedný interkulturální jammer a vskutku nesvázaný vizuální umělec. Daniel González pracuje non-stop na nových sbírkách unikátních děl, která prezentuje na radikálních excentrických performancích. Tyto patnáctiminutové akce nasáklé socio- politickým kontextem vás nabijí ryzí osobní a vizuální energií.“ (Andrea Lissoni).

Social and Political Structura of Fantasy

Měnící svět“ je adjektivum nejčastěji spojované s politikou, ale v případě modernistického kulturního nazírání i s funkcí umělce. „Měnící svět“ - znamená možnost změnit stav reality skrze naší vlastní vizi, za použití pravidel, které můžeme adaptovat pro vlastní potřeby s cílem rozpoutat rebélii prostřednictvím krásy… Dosažení snové reality a tvoření prostorů svobody, v nichž konvence selhávají. A to vše proto, abychom dokázali stále věřit, že můžeme změnit náš svět, flitr po flitru.

http://www.daniel-gonzalez.com/

http://www.tina-b.eu/stranka-z-tisku-24

http://www.galerievernon.com
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod