Slet zákazníků do keramického ateliéru

Jak se tak jeden snaží, aby si jej všimli, tak ani netuší, odkud odevšad jej vidí.

Prezentovat se, je potřeba všude. Každá kapka činnosti se pak někde promítne a jeden ani netuší, jakže se to mohlo stát.

Vyznat se v mediálním světě je jistě záležitost nelehká. Nejspíš pro hrnčíře a keramiky i vcelku mimo obor. Řekl bych, po zkušenostech, kterými jsem při tvoření webu -keramického portálu prošel.

Prostě mám pocit, že je lepší se držet svého kopyta. Pokud jeden není takový neposeda, že za verpánkem nevydrží a musí neustále strkat nos někam, kde to nezná. A kde nejspíš přes něj pěkně dostane.

Na druhou stranu je zas dobré vědět, co se kolem děje. Jaké to má závislosti. A proč se to děje.

Díky prolínání zájmů, zkušeností a oborů se tak na keramickém portálu lze dozvědět i pár zajímavostí z oborů pro keramiku druhotných. Ovšem pro fungování živnosti nezbytných. Ať už se jedná o ekonomiku, mediální prezentace, softwarové aplikace, či cokoliv dalšího.

Web navštěvují i lidé z oborů, kteří mají o těchto věcech mnohem vyšší povědomí, než keramici a tak nám třebas poradí.

Nebo si poradíme jen my, navzájem

Jedním z posledních dotazů co se ke mě dostaly, je , jestli je výhodnější prezentace hromadná, nebo samostatná. Jestli je lepší vlastní doména někde solo, nebo společný web více řemeslníků?

Osobně si myslím, že spolupráce je účinnější a prospěšnější

®e vlastní doména není pro keramika až tak důležitá. ®e je mnohem důležitější, co zná a umí. Doménu může mít každý. Ovšem najít každého už není na netu tak jednoduché, pokud nejsou správně připraveny veškeré webové ingredience. A ty se velmi rychle mění

Budu rád, když se na tuhle otázku dostane odpovědi z více míst, neb můj názor je jen jedním z mnoha. Tedy nemusí být tím správným pro Vás?

Ovšem ke mě se zákazníci i slítají :-

Přeji pěkný adventní čas.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod