Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

S Alicí Bendovou na veletrhy do Letňan

Máte rádi hezké věci a svůj domov chcete mít útulný, elegantní a pohodlný?

Pak jsou tu právě pro vás podzimní veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR A FOR PRESENT, jejichž tváří je herečka Alice Bendová, která vystudovala uměleckoprůmyslovou školu a mezi její hlavní záliby patří právě design a interiérové návrhářství. Je pravděpodobné, že se na veletrzích s herečkou i její rodinou setkáte, protože se zúčastní nejen jeho zahájení, doprovodných akcí, ale i společenského večera.

Veletrh FOR INTERIOR

Novinky a trendy z oblasti interiérového designu a nábytku zde bude prezentovat několik desítek předních českých firem i významných dovozců nábytku. Za zmínku určitě stojí společnosti BÖHM s kvalitním čalouněným nábytkem, JITONA prezentující český designový nábytek, JELÍNEK-výroba nábytku, ALNUS – výrobce luxusních kuchyní, BARRINGTON FURNITURE STAR Interiér, WOODFACE, a mnoho dalších. Odbornost a úroveň veletrhu garantují i partneři veletrhu, kterými jsou Asociace českých nábytkářů a Cech čalouníků a dekoratérů.

Veletrh FOR DECOR

V rámci tohoto veletrhu můžete obdivovat expozice dekorací, skla, stolování, bytových doplňků nebo textilu. Luxusní vonné svíčky, které Váš byt provoní amazonským pralesem, najdete u firmy LPK invest. Firma PILLOW HEAVEN představí širokou řadu dekorativních polštářů a sitting bagů holandské značky Dutch Decor. Unikátní dárek až z Japonska, dorty z ručníků, bude prezentovat na svém stánku firma JANNAI.Z dalších firem jmenujme např.Český porcelán nebo firmu PEMA s originálními bytovými textiliemi.

Součástí tohoto veletrhu bude i Mezinárodní výstava patchworku a textilních technik Prague Patchwork Meeting a Prodejní výstava starožitností pod záštitou Asociace starožitníků.

Veletrh FOR PRESENT.

Tento veletrh nabídne širokou paletu dárkového a reklamního zboží od drobných a běžných dárkových předmětů, přes originální a netradiční dárky, až po oblíbené dárkové koše a luxusní manažerské dárky. Firma 3D Praha představí manažerské dárky od prestižních světových značek. Mezi nimi také značku NINA RICCI, která premiérově vstupuje na český trh v oboru dárků a módních doplňků. Silné zastoupení na veletrhu bude mít také obor šperky a bižuterie, v kterém budou vévodit ručně vyráběné šperky od českých výtvarníků. Perlou zajisté bude stánek Sdružení brusičů vltavínů a českých granátů z Turnova.

Jestli je vaší životní filozofií pozitivní přístup k životu i světu a věříte, že pokud nás obklopují hezké věci, tak jde všechno líp, pak si rozhodně nenechte tento soubor podzimních veletrhů, který se koná v termínu 7. až 10. října 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany ujít. Uvidíte, že budete odcházet obohaceni minimálně o dobrou náladu a pokud se zúčastníte Velké návštěvnické soutěže, možná i o hodnotný a zajímavý dárek.

Více podrobností najdete na http://www.forinterior.cz, http://www.fordecor.cz, http://www.forpresent.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod