Ruční pistole k nástřiku keramických glazur

Tento produkt byl speciálně navržen a zkonstruován k nástřiku glazur, podglazur a barvítek. Stříkací pistole s ruční

pumpou je založena na stejném principu jako drahé stříkací pistole s kompresory. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z velmi odolné umělé hmoty, bronzu a nerezové oceli. Při použití tohoto výrobku k nanášení glazur ušetříte přes 70% času, než při tradičním nanášení štětcem. Při nanášení opravdu malého množství glazury můžete použít přibalenou mini nádobku. Mini nádobky je možné objednávat extra, dokonce s víčkem, takže v nich můžete skladovat glazuru.

Pro zachování dlouhé životnosti a spokojenosti s výrobkem doporučujeme stříkanou glazuru přecedit přes glazurové sítko (cca. 2500 ok/cm2) a udržovat pumpu v čistotě. Po použití doporučujeme vypláchnout nádobku čistou vodou, napustit ji vodou a prostříknout mechanismus pumpičky čistou vodou. Součástí dodávky je tryska Ø 0,6 mm, pro nanášení hustější glazury doporučujeme použít větší průměry (0,8; 1,0 či 1,2 mm), které si můžete doobjednat.
Jedna speciální pumpička pro nástřik glazury je umístěna v naší prodejně keramických potřeb, aby si jí zákazník mohl pohodlně vyzkoušet před samotným rozhodnutím o koupi.
Regulováním trysky můžete měnit rozptyl nanášení.
Pokud chcete skončit se stříkáním, přestaňte pumpovat, avšak setrvačnost stříkání je několik sekund. Také můžete použít uvolňovač tlaku, který je umístěn ze strany pumpy a přestat tak okamžitě.
Možno zakoupit v našem shopu: http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=123&node=3
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod