Relyéfní texty na keramickém džbánku

Keramické texty s Rélyéfem

Je to až takový úchylný, jak sestavuju texty k našim produktům. Mám stále na klávesnici, mysli i v puse Rélyéf. No ale ono to asi jinak nejde. Kór, když se opravdu snažíme poskytnout k našim produktům co nejvíce informací, které by práci s nimi ještě zpříjemnily. Navíc spektrum zákazníků, ale i jejich znalosti napříč řemeslem jsou velmi rozličné.

No pokud máte pocit zahlcení informacemi, nečtěte, tak si raděj pusťte video . Nebo vlastně ne. I tam jsme už s Rélyéfem pronikli. Neb jak jinak, rychle a výstižně ukázat jak je to snadné, elegantní a čisté.

http://www.artkeramika.cz/videarelyef

Ne teď už tedy vážně. Opravdu jsme se přes léto tak úplně neflákali. Pro naše razítkovací hliněné příznivce jsme nachystali pár novinek. Ty ze sortimentu budeme postupně uvolňovat na trh prostřednictvím nového eshopu:

http://www.relyef.cz/

¨Ten právě ladíme i v anglické verzi. Nejen proto, že se rozšiřuje základna našich uživatelů a příznivců v mnohých zemích, ale i proto, aby byla oboustranně příjemnější naše komunikace.

Kdo se trošku vyzná v zákonech, nařízeních atp. ví o čem mluvím a těm ostatním přeju, aby se tím nikdy nemuseli zabývat.

http://relyefpotterytools.com/

Zaznamenali jsme docela enormní zájem o písmena. Prostě do hlíny rádi píšete. Možná je to dědičně zakořeněno v mysli už někde od sumerů a klínového písma na hliněných tabulkách ? A možná je to úplně jinými potřebami.

Chcete razit velké i malé nápisy. Jak velkou, tak ale i malou abecedou. Takže abychom Vám maximálně vyšli vstříc, tak postupně rozšiřujeme nabídku.

Ve světě se více měří na palce, takže jsme ty míry prostě využili. K dnešnímu dni máme v nabídce dvě velikosti písmen a připraveny další dvě, tak aby bylo pokryto celé palcové rozmezí. Navíc v jedné velikosti máme i písmena abecedy malé.

http://www.relyef.cz/abeceda-courier-10-mm-mala-pismena

Razidla jsou bez-okrajová a s náběhovými úhly.

Díky takové geometrii -ergonomii je možno opravdu tisknout nápisy čitelně a přehledně. Dokonce i ti s grafickým vzděláním, či pouze citem, si mohou opravdu užít.

Sady písmen doplňují i sady číselníků. A samozřejmě i multifunkční razidla nabitá interpunkcemi.

Pomocí tyčinky se zvyšuje cit a páka tlaku. Lze tak i ovlivnit úhel a hloubku otisku. To vše velmi rozšiřuje spektrum užití takové konkrétní dekorace.

Věříme, že práce a úsilí, kterou jsme přípravě razidel věnovali, Vám přinese mnoho užitku i radosti.

Váš Rélyéf

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod