Reference na keramické vybavení nejen z ARTkeramiky

Byl jsem už mnohokráte upozorněn, že tu chybí reference. Podle mne se tyto zprávy nebo odkazy mají šířit jinými cestami, než uměle vyplozenými slátaninami umístěnými pod zbožím, nebo někde jinde v eshopu.

Sice chápu, že kupující neznající stavu na trhu hledá a chce se někde zachytit a odrazit ve svém přemítání a rozvaze. Ovšem jak PR články, tak i sestavované reference nejsou, myslím si, tím pravým vodítkem. Rozhodně by při rozhodování měla hrát důležitou roli celková úroveň prodejního místa.

Tady na webu to nejsou honosné vstupní dveře, ani úchvatné obklady interiéru, ale spíše množství a úroveň dosažitelných a potřebných informací. Navíc veřejně kontrolovatelných a diskutovatelných. Naší prioritou je keramické řemeslo.

V keramickém oboru působím od roku 1990, pár pecí jsem postavil a nemálo i prodal. Osobně jsem absolvoval několik 1000 výpalů a to jak v pecích elektrických, tak i plynových či otápěných dřevem. Včetně mnoha experimentálních projektů.

O mnohém tomto počínání jsem informoval jak v literatuře (kniha, časopisy), tak i na webu. Na mnohém řešení problémů keramického řemesla se stále pracuje na ARTkeramika.cz

Avšak nakonec, aby tento nečlánek měl alespoň nějaký význam, přidám pár odkazů na naše zákazníky. Tedy spíše na jejich tvorbu a prezentaci. Jednak tím mohu demonstrovat, že především ti, co opravdu v našem řemesle tvoří, používají vybavení z našeho eshopu. Takže pokud se k nim vydáte za nákupy jejich zboží, tak se klidně při cestě poptejte, jak to u nás funguje.

http://dancak.artkeramika.cz/

http://keramikstudio.artkeramika.cz/

http://www.bonsai.cz/index.php

http://www.keramikadorda.cz/index.php

http://studioporcelain-cz.jimdo.com/about-us/

http://podbrdskakeramika.cz/

http://brozova-keramika.cz/podbrdska-keramika-historicka-klinecka-keramika/

http://www.klastertepla.cz/hroznatova-akademie/tvorive-dilny.html?start=3

( U dalších jsem nepožádal o zveřejnění a nebo nemají web. Kontaktnější údaje bych nerad zveřejňoval kvůli ochraně dat. Kdo chce, ať pošle a napíše)

Jinak musím podotknout, že spolupracujeme s předními výrobci keramického vybavení a snažíme se vyselektovat co nejužitečnější sortiment. Vše je ale otázkou poptávky. Nejsme ale žádný vele velkoobchod a tak u nás nenajdete ani super levné věci a super slevy. I naše rychlost je přiměřená českému prostředí. Spousta strojů, především pecí z naší nabídky se totiž musí před expedicí prvně dokompletovat.

Těším se na setkání....Tomas Macek

Na Keramickém webu se stále snažíme něco vylepšovat. Neb web ARTkeramika je zatím stále jediné žijící místo pro styk mezi keramiky.

Na podporu webu věnuji část zisku z e-shopu ARTkeramiky.

http://www.artkeramika.cz/e-shop

Ovšem značný vliv na zachování funkčnosti , ale i obsahu má zásluhu nemalá skupinka příznivců a mecenášů .

Toms Petr, Jiří Svačina,Karel Diviš,  KC Doupě ( Miroslava RAndová, Petr Novák ), Kučera Lubomír, Novotná Jana, Šustrová Lenka, Vaněk Stanislav, Habartová Helena, Růžičková Soňa, Goliáš Viktor, Holba, Helusova Veronika, Bobál Robert, Pivetzová Olga, Sajvera Tomáš, Schich Pavel, Suchá Olga, Jindrová Eliška, Lipovský Jan, Homola Pavel, Polcarová Ester......a Další

Pokud by jste se chtěli do dění na webu zapojit, neváhejte mne kontaktovat.

macek@artkeramika.cz

Pokud by jste chtěli podpořit či vylepšit web nějakou ze svých speciálních možností či dovedností, kontaktujte mne .

Pokud by jste chtěli přispět finančně, tak na účtu : 154309203/0600 pod ss 8888

Děkuji

Tomas Macek

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod