Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Profesionální glazovací kabina ARTkeramika- Kittec

Snažíme se reagovat na požadavky zákazníků. Spolupracujeme s profesionálními výtvarníky. Sledujeme požadavky a poptávky na trhu. Nasloucháme potřebám zákazníků.

I přes tyto postupy a postoje je těžké pořídit si to správné vybavení. Potřeby nejsou shodné a tak je třeba nalézt kompromis. Kompromis pro základní model. Tak, aby každý další zákazník, co má svá specifická přání promyšlena, je mohl s minimálními náklady navíc, realizovat.

I to je jednou z výhod naší spolupráce s firmou Kittec. Jako jedna z mála se snaží flexibilně reagovat a konstruktivně vylepšovat své produkty. Po plynové peci pro hobby keramiky, nebo profesionály s potřebou malé keramické pece se na trh dostala profesionální stříkací kabina.

Věřte, že na tak malém trhu, jakým ten český je, to není zanedbatelný počin.

Kabina na rozdíl od základního modelu disponuje mnoha vylepšeními. Mezi hlavní patří snadnější čištění, odchytávání převážného množství glazovacího – pracovního materiálu na kovovém zrcadle, kvalitní filtrace s dostačující silou. V kvalitě prostředí předčí mnohá podobná zařízení disponující například vodní clonou. Bezkonkurenční životnost filtračního zařízení.

Řekl bych, že i kvalita dílenského zpracování je na velmi slušné kvalitě. Pokud potřebujete vybavení na práci a jeho dlouhou životnost, mohla by to být Vaše volba.

Samozřejmě, že pokud by byl zájem o více zařízení, dalo by se ještě vylepšovat a vymýšlet. Ovšem to už je otázka trhu a ne vývoje a vstřícnosti. Časem tak budeme stále rozšiřovat a zdokonalovat nabídku keramického vybavení za spolupráce s našimi vstřícnými zákazníky. Je v našem zájmu, aby všichni keramici měli co nejvhodnější vybavení a mohli se tak plně věnovat své tvorbě a neztráceli zbytečně energii hledáním a vymýšlením již připraveného.

Přejeme šťastnou ruku při volbě svého vybavení.

ARTkeramika.cz

http://www.artkeramika.cz/clanek-1538-glazovaci-kabina-strikaci-box-kittec-sb1.html
Možno pořídit v našem shopu.
http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=1101&node=5
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod