Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Proč ? Nakupovat keramické vybavení na ARTkeramice?

Od zřízení prvního webu na keramiku už odteklo spousty vody a stejně tak od založení ARTkeramiky už uplynulo spousty času. Oproti prvním představám a pokusům se vyvinula, troufám si konstatovat, v příjemný nástroj.

Stejně, jak opravdu materiální nástroj, je jen prodlouženou rukou tvořitele, tak i tento web, umožní jen tolik, kolik si z něj dokážeme vytvořit. Prostě pokud nejsou ruce dostatečně šikovné a vytrénované, tak sebelepší nástroj nedokáže zázraky. Stejně tak není v možnostech jednoho člověka obsáhnout tak vážený obor, jakým bezesporu keramika je.

Naštěstí se do tohoto webtvorného procesu pomale zapojuje stále více lidí a tak s každou novou bytostí získává i tento web na čím dál vyšší kvalitě.

Už pár let provozujeme na ARTkeramice i e-shop

Z počátku byly různé idee, ale na něco prostě jeden, ale ani tři nestačí. Tak se muselo, ostatně jako většinou, zase improvizovat a upravovat. Stejně tak, jak se vyvýjí svět IT a médií vůbec, mění se i prostředí na webu.

Kromě keramiky jsme vytvořili nabídku vybavení.

Našim cílem bylo, aby potenciální zájemce o tvorbu keramiky a částečně i oborů příbuzných, našel na webu vše, na co by jen pomysleti mohl, za co možná nejpřijatelnější ceny. Nápadem, inspirací počínaje, přes technologie a zkušenosti až k vybavení a materiálům.

No a jako třešinku na dortu i možnost vše ohodnotit, probrat, prodiskutovat a třeba i pochlubit a doporučit. Idea myslím není až tak špatná, ovšem realizace mnohem trnitější.

Místo businesu jsme se ovšem stali spíše informační kanceláří, testovací společností a hackerskou zkušebnou. Nicméně jsme vyléčili i tyto šrámy a pokračujeme, neboť věříme, že dobrá myšlenka se neztratí.

Proto se omlouváme za všechny trable, které nastaly, ale i nastanou. Věříme, že jich bude co nejméně a ty co nastanou, co nejlépe vyřešeny.

I přes to, že jsme některé věci museli stáhnout z nabídky, neboť nebylo v našich ekonomických silách tento sortiment udržet, věříme, že časem se vše vytříbí. ®e budeme moci pracovat na serioznosti a kvalitě, aniž bychom museli používat úskoků a blafů k dosažení koupěchtivého zákazníka.

Nechceme prodávat za každou cenu. Nechceme se podbízet a mlžit informace. Nechceme zákazníka opíjet líbivou reklamou. Nabízíme prostor, čas i kreativitu.

Poskytujeme maximum dostupných informací.

V našem týmu jsou jak prodejci vybavení s dlouhodobou zkušeností, tak i praktikující keramici.

Vybavení, nejsou rohlíky, pořizuje se na více let a tak i výběr by měl zabrat více, než kouknutí do regálu a zjištění teploty? Na zákazníka by neměl nikdo tlačit a měl by mít dostatek prostoru na zvážení nabídky. Při každé další otázce dostatek prostoru. A samotný akt nákupu si užít v naprostém klidu. To je to, co umožňuje právě internetový obchod.

Na Artkeramice se snažíme dát prostor všem, aby se podělili o své zkušenosti. Jak jinak, než naprosto veřejně se dá zjistit, jaké ono zboží opravdu je a popřípadě jaké má neduhy a jak se dají odstranit a nebo jim dokonce předejít?

Kde jinde se poskytuje možnost recenzí? Návodů, jak s nástroji zacházet a třeba i inspirace co s takovými nástroji tvořit? A možností každý takový krok konzultovat? Ať už s profesionály, nebo lidmi kteří se keramikou prostě baví?

V kamenném obchodě nemáte možnost a ani čas kontaktovat a konzultovat provedení třebas komorové pece s technologem výroby a následně s někým, kdo pec používá. To web umožňuje!

Nabízíme i možnost kamenného obchodu, ačkoliv tuto verzi považujeme za přežitou a rozhodně nepohodlnou. Čas a další náklady, které takový nákup provázejí se většinou nevyrovná nákladům spojeným s přepravními službami. Pokud tedy nejste z Ústí nad Labem a blízkého okolí, asi se vám vyplatí on-line nákup. Nedovedu si představit, že bych si jel pro hlínu, kruh nebo i pec z Ostravy do Ústí? Den, benzín i nervy v čudu a přitom za stejný prachy jste mohli být třeba na rybách.

Ovšem pokud trváte na osobním převzetí, tuto možnost u nás máte. Zboží si můžete vyzvednout po domluvě i v našem atelieru na Šmelcovně, ovšem jen po dohodě a s přepravním a manipulačním příplatkem. Jsme e-shop.

S přibývajícími úspěchy se nám daří i další drobné příspěvky do našeho světa keramiky.

Letos jsme od spolupracujících firem dostali možnost, abychom vyhlásili soutěž, na jejímž konci si někdo z vás má možnost trošičku přilepšit. Někdo by mohl namítnout, že to nestojí za řeč, tak raději píšem :-) No a taky do toho nikoho nenutíme.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod