Představení společnosti Rohde

Přejato z www.keramickepece.cz

V roce 1982 založil Ing. Helmut Rohde v Bavorsku nedaleko Mnichova svou novou firmu ROHDE©. Již v nečekaně krátké době přinesla nabídka nových pecí a vývoj nových regulátorů nečekaný počet objednávek. Proto bylo možno v roce 1984 přeměnit firmu ve společnost s ručením omezeným (GmbH) pod přímým řízením Helmutem Rohde jako jednatelem a jediným společníkem. Neustalý růst firmy v dalších letech si pak vyžádal několikrát změnu sídla, a před zhruba třinácti lety se firma definitivně usadila v Pruttingu nedaleko města Rosenheim. V roce 1992 byla pak paralelně založena dceřinná firma v České republice - ROHDE, spol. s r.o. Německou firmu řídí jednatelé Ing. Helmut Rohde se synem, českou firmu jednatelé Ing. Helmut Rohde a Ing. Ivana Janebová. Firma ROHDE© zaměstnává v současné době cca 60 spolupracovníků a má obchodní zastoupeni téměř v celé Evropě. Od samého začátku vsadila firma na technickou inovaci. Neustále rozšiřuje výrobní sortiment, aby byli schopni uspokojit co nejvíce přání zákazníků. Nepřetržitě se snaží o zavádění nových typů výrobků a zlepšovat též technické parametry ve výrobě již zavedených tak, aby produkty společnosti ROHDE© odpovídaly nejnovějším technickým trendům. Správnou cestou vždy vedla kombinace starých, již osvědčených řešení s trvalou technickou modernizací a zlepšováním. Spoléhají při tom nejen na vlastní zkušenosti, ale i na časté podněty od zákazníků a odborných prodejců. Tato forma spolupráce přinesla současný vysoký technický standard všech výrobků, společnost nabízí. Mnoho takto vzniklých, na první pohled drobných zlepšení vyneslo produkty na nejvyšší technickou úroveň u nás i v zahraničí. Filozofie je tedy dodávat vypalovací pece a stroje pro keramické dílny v nejvyšší možné kvalitě. Tak vznikl celý sortiment, který zasahuje do řady aplikačních keramických oblastí.

Vozokomorová pec Rohde HWE 2300 do teploty 1350°C

Keramické pece ROHDE© patří k nejkvalitnějším pecím, které v EU můžete dostat, o čemž svědčí velký počet zákazníků a také nadstandardní tříletá záruka.

Nabídka je velmi široká, na základě konkrétní poptávky Vám rádi vypracujeme nabídku. Vše můžete zakoupit v našem e-shopu:http://www.artkeramika.cz/index.php?id=62
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod