Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Představení společnosti Kittec

Přejato z www.keramickepece.cz

Firma KITTEC GmbH byla založena roku 1979 v německém Aachenu. Pece na vypalování keramiky KITTEC® jsou vyráběny malosériově, což zaručuje vysokou kvalitu finálního výrobku. Speciálně vypočítané spirály z kanthalového drátu jsou navíjené ručně a pro pece je používán výhradně kabel bez PVC. Dbá se na to, aby všechny stavební části z ušlechtilé oceli byly ekologicky upravovány. Při konečné kontrole se zkoušející podepisuje svým jménem a tím se zaručuje za kvalitu. Na vypalovací pece je poskytována záruku tři roky, z toho dva roky na spirály. Termočlánek není ze záruční doby vyjmut, tak jak tomu obvykle bývá. Společnost KITTEC® v roce 1979 představil jako první v Evropě shora otvíranou pec! Inovace a další důsledný vývoj jsou příznačné pro progresivně se rozvíjející společnost KITTEC®. S dlouholetou zkušeností jsou pece na vypalování stále vylepšovány a stanovují se tak nová měřítka pro stavbu pecí v celé Evropě.

Vývoj pecí:

1979 - Uvedení pece CB 60. První kompaktní pec byla milníkem ve stavbě pecí. Výhodný způsob stavby shora otvíraných pecí, s všestranným přenášením tepla na vypalované výrobky, vedlo k vynikajícím výsledkům vypalování. Také kontrola založeného zboží, jestli se nedotýká spirál, bylo tak zjednodušeno. 1986 - Zavedení izolace z Microthermu®, další správný krok ve stavbě pecí. Pece řady CB se stávají velmi populární. Použitím tohoto izolačního materiálu se zvyšuje tepelná izolace pece, aniž se zvětší její venkovní rozměr a zmenší vypalovací prostor. Tím se pece KITTEC® stávají lehčí a lépe se s nimi manipuluje. 1995 - Pec CB 125 je první pec s GS přezkoušením a s „chytrou“ kyvnou mechanikou víka, pro snadné otevírání. 2001 - Pece na vypalování keramiky řady KITTEC® X - LINE jsou ve své konstrukci nově promyšlené. Všechny modely – od X40 do X290 mají ergonomickou pracovní výšku 93 cm pro snazší zakládání výrobků do pece. Osvědčené „chytré“ otvírání víka je nyní podporováno X - rukojetí – víko je možné lehce otevírat a zavírat. Všechny části rámu jsou zhotoveny z ušlechtilé oceli nebo je povrch upraven práškovým lakováním. Vysoce kvalitní materiály a stavební díly od uznávaných dodavatelů jsou montovány s velkou precizností.

Ovládací zařízení s mikroprocesorem a s vypalovacími křivkami, které lze digitálně ukládat, a přesné měření teploty s tepelným čidlem z platiny a rhodia (Pt/PtRh 10%) Vám umožní, v pecích KITTEC® řady X - LINE, samostatně volit způsob vypalování a kdykoli toto vypalování přesně opakovat. To, jaký regulátor je pro Vaše použití nejvhodnější závisí na vypalovací křivce, kterou potřebujete.

Keramické pece KITTEC© patří k nejkvalitnějším pecím, které v EU můžete dostat, o čemž svědčí velký počet zákazníků a také nadstandardní tříletá záruka. Dlouholetá zkušenost v novém designu!

Nabídka je velmi široká, na základě konkrétní poptávky Vám rádi vypracujeme nabídku. Vše můžete zakoupit v našem e-shopu:http://www.artkeramika.cz/index.php?id=62
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod