Pozvánka: Zámek Slavkov - prodejní zahradnická výstava

Nezapomeňte, že je nejvyšším čas sázet a přesazovat, a tak i nakoupit květináče!!!

Zámek Slavkov – Austerlitz Vás srdečně zve na prodejní zahradnickou výstavu, která se v zámeckém parku ve Slavkově u Brna bude konat ve dnech 17. – 18. dubna 2009.

Po velmi úspěšné loňské premiéře také letos v pátek 17. 3. od 11.00 do 18.00 hodin a v sobotu 18. 3. od 9.00 do 18.00 hodin pořádá Zámek Slavkov – Austerlitz v zámeckém parku druhý ročník Prodejní zahradnické výstavy.

Tak jako v loňském roce si zde i letos můžete zakoupit vše potřebné pro svou zahrádku. Budete si moci pořídit například sazenice, květiny, stromky, semena, zahradnické potřeby, užitkovou keramiku, zahradní krby, skalničky, keře, přísady, okrasné dřeviny, kaktusy, nářadí a jiné. Nezapomněli jsme také na bohaté a rozmanité občerstvení přímo z grilů nebo udíren. A ti, kteří nechtějí nakupovat, mohou třeba jen posedět při kávě nebo čaji se zákuskem a výhledem na jarní cvrkot v zámeckém parku.

Kontakt: Zámek Slavkov – Austerlitz Palackého nám. 1, 684 01 Slavkov u Brna, Ing. Aleš Šilhánek - ředitel, tel.: 544 221 204 www.zamek-slavkov.cz


Pokud jste se inspirovali, tak nás neváhejte kontaktovat. Potřebné propriety na výrobu keramiky za nejlepší ceny, pořídíte v našem

e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Navíc tak nákupem podpoříte i existenci a rozvoj tohoto webu.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod