Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Poměr ceny a výkonu, aneb nalezení jehly v keramické dílně.

Dilema co a jak pořídit mě otravuje celým dosavadním životem. Čím větší výběr, tím složitější rozhodování. Potřeba analýzy strašné spousty informací.

A hrozivý výsledek. Čím víc víte, víte, že nevíte......

Od doby co se zabývám prodejem vybavení keramických dílen, jsem zjistil, že v tom rozhodně nejsem sám. ®e takto tápe většina lidí. Proto jsme se rozhodli alespoň co se týče keramického vybavení, nabídnout pomocnou ruku.

Nechceme ovlivňovat. Proto berte informace jako možnou orientační nabídku.

Požadavek je většinou nejasně jasný. Chceme co nejvíc a nejlepší, za co nejmíň peněz. To se dá docela dobře ovlivnit, pokud víme, k čemu to chceme. Ideál totiž neexistuje.

Takové ty hybridy totiž většinou zvládnou hodně, ale všechno na hodně mizerné úrovni.

Tak třeba ve srovnání s auty je to snad srozumitelnější. Prostě velikost kamionu, rychlost formule F1, pevnost a prostupnost tanku, pohodlí Rolls royce a spotřeba babety v jednom je dosti nereálná.

Prostě srovnávat lze jen srovnatelné. Takže abychom nežili ve fikci, pokusíme se přiblížit více o jednotlivých částech naší nabídky. Co na co je.

Pokud přidáte další pohledy, bude jen dobře. Čím víc nás něco přidá, tím lepší bude tento zdroj , snad velmi korektních informací.

Tedy zpět k jehlám.

V nabídce našeho eshopu

http://www.artkeramika.cz/eshop/

jich máme pár.

Třeba delší:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=210&node=6

nebo kratší:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=547&node=6

A nebo pak v celých sadách:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=524&node=6

A na co že taková jehla je?

No není na šití, přesto, že jeko šídlo by jistě použít také šla. Ovšem pokud chcete třebas změřit sílu dna při točení nádoby, tak se jistě hodí. Osobně mám raději tu delší. No používám tedy tu nejdelší, ale tu bohužel můžete zatím pořídit jen v jedné z hrnčířských sad. Docela se u ní dá využít i druhé strany na vytvoření různých rýh.

Preferuji i toto provedení v dřevěném držadle, neboť když ji vhodíte, třeba i omylem do kalníku, tak plave a vy ji jednak rychleji najdete a také eliminujete riziko, že ji s přebytečným kalem vylijete do odpadu....odkalovačky.

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=134&node=5

Kromě měření dna se tak snadno zjistí i síla stěny točené nádoby, hlavně , když to ještě nemáte v merku. Nebo pokud potřebujete propíchnout a odstranit nežádoucí vzduchové bubliny. To jsou myslím ty hlavní formy užití, ale třebas znáte i další?

Nabídka nástrojů v našem eshopu by měla uspokojit potřeby většiny dílen. Ovšem pokud by byl o nějakou formu třebas sad ….souprav větší zájem, dalo by se vytvořit, Shop se snaží vám vyjít vstříc a nachystat rozumné podmínky pro tvorbu. Kromě samotné kvality vybavení, vám snad pomohou i zveřejněné informace.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod