Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Poklopová keramická pec na plyn.

Série CBG.

Pro ty co chtějí pálit pomocí živého plamene.Pro ty co nechtějí zpracovávat, skladovat a sušit dřevo. Co nechtějí nebo nemohou obtěžovat sousedy silným kouřem. Pro ty, co chtějí pohodlí a bezpečí. Pro ty co mají omezený prostor, čas i finance. Pro ty, co chtějí dobrodružství s ohněm!

Nejjednodušší je výpal v elektrické peci. Většinou po naložení se zapne tlačítko a je hotovo. Dnešní pece mají kromě nastavení přesně nadefinované pálící křivky i časový spínač a řízení přes počítač.

měřák

Pokud ovšem netrváte na těchto vymoženostech, máte jistou alternativu, jak keramické zboží pálit jinak. Jak být mnohem víc zapojen do procesu a toto dění ovlivňovat.

čidlo

Dnes už není pálení plynem jen výsadou větších, ne-li velkých společností. Nemusíte ani investovat statisíce, aby jste si mohli dopřát pálení v redukčním prostředí.

šlauch....hadice s manometrem.

Dnes nejeden výrobce je schopen dodat i malou pícku. Nejjednodušší a nejlevnější řešení se nalézá v pecích poklopových. Na rozdíl od elektrických, mají mnohem delší životnost. Na rozdíl od komorových, mnohem nižší pořizovací náklady. Velkou výhodou je i provoz bez 380V. Vlastně i bez el. přípojky vůbec.

možno přikoupit kolečka a z toho 2 bržděná.

V základním provedení je pec vcelku levná, ovšem pokud budeme chtít větší komfort, náklady samozřejmě porostou. Pece jsou vyrobeny ze žáruvzdorných cihel s vysokou mírou tepelné izolace. Kruhový půdorys se velmi dobře a relativně stejnoměrně vytápí. Plášť je z nerezové oceli stahován sponami stejně, jak je tomu i u pecí elektrických. Poklop se snadno zvedá s podporou tlumičů. Pec je na rámových nohou. Je na ni 3- letá záruka.

K peci je možno přikoupit i odtahový komín nebo plně automatickou regulaci. Nejmenší pec se vytápí jedním hořákem. Na ty větší jsou už zapotřebí 2 kusy.
uzávěr.

Pálení v plynu umožňuje pálení jak v redukční, tak i oxidační atmosféře. Plyn umožňuje větší kreativitu výpalu.

a další možné velikosti.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod