odkalovací nádrž do keramických a školních dílen

(materiál z www.keramickepece.cz) Odpadní voda z keramické dílny se pomocí tříkomorového usazovacího prostoru vyčistí a odpovídá tak předpisům pro komunální odpadní vody.
Odkalovací nádrž AB 100 je ideální malé čistící zařízení pro keramickou dílnu. Glazura, hlína ani zbytky engob nepatří do kanalizace. Je dodávána kompletní se sifonem a napouštěcím hrdlem (Ø 40 mm) a je možno ji namontovat pod jakýkoliv odtok. Nádrž je vyrobena z pevné a nárazuvzdorné plastické hmoty a je možno s ní pohybovat na ocelovém rámu se čtyřmi kolečky. Objemný tříkomorový systém zabraňuje ucpávání potrubí a zatěžování životního prostředí.

Tříkomorový systém usazování v detailu.

Součástí dodávky jsou kolečka pro rám a kompletní příslušenství pro napojení odkalovací nádrže na odpadové potrubí keramické dílny.
Odkalovací nádrž AB 100 je pro transport pečlivě zabalena.

Přednosti odkalovací nádrže AB 100: objemný tříkomorový systém stabilní a nárazuvzdorná nádrž jímka z polypropylenu, nezatěžující životní prostřední posunovatelná na 4 stabilních kolečkách splňuje požadavky na odpadní vody v EU znak CE bez nutnosti údržby možnost zakoupit kryt na odkalovací nádrž

Nádrž, stejně jako spoustu dalšího vybavení, lze pořídit v našem e-shopu: http://www.artkeramika.cz/index.php?id=62a [ http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=134&node=5]
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod