Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Obchodní galerie

Ve své neznalosti jsem měl slovo galerie spojeno s obchodními, až spíše výstavními prostory.
Měl jsem pocit, že v takto označených obchodech se vyskytuje jen zboží s vysokým uměleckým kreditem. Ovšem jak šel čas, tak jsem zjistil, že je to jen další z mých mýlek. Ona ta galerie je míněna spíše od prapuvodu sveho významu. Tedy od určitého typu ochozu, obslužného visutého mostu, chodby či rozšířené paluby. S uměním jako takovým, je toto slovo spojeno až dodatečně. Až od dob, kdy se tyto prostory začaly méně užívat k účelu, ke kterému byly zřízeny a vznikl prostor pro nové využití. Tím bylo umísťování sbírek. Sbírek obrazú, loveckých trofejí a jiných, především esteticky líbivých předmětú. Takové předměty v takovém prostoru byly velmi přehledně vystaveny. Proto se z takových prostor, které sloužily pořád ještě i ke komunikaci stávalo i příjemné obchodní místo. Místo, které bylo účelně, ale přitom i vysoce esteticky naplněno.
Proto se dnes v Obchodních Maxicentrech opět objevují v prúchodech, nikách a galeriích i ony galerie zaměřené na prodej a výstavu řemeslných děl.
Jeden takový obchúdek nalezneme i v centru Břeclavi. část sortimentu naleznete i na webu : http://www.artkeramika.cz/macek/main.php?id=kontakt
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod