Nejnovější Hrnčíř

Za všechny tvůrce a věřím, že i příznivce artkeramiky blahopřeji Klikovskému, Hadravovskému, hrnčířskému přírustku. Přeji ať jen zdravě roste!!!

A dále už si to přečtěte o čem že to je, z autorovy klávesnice:

Martin Hadrava..... Vážení a milí,

tak nejprve radostná zpráva, že se mi a Leonce 17.1. narodil syn Lukáš, to už možná víte, ale co ještě nevíte, jsou termíny letošních kurzů keramiky. Rád bych vás tedy srdečně pozval za sebe i kolegy lektory do hrnčírny č.p.27 v Klikově na desátý ročník Klikovského keramického léta.

Termíny kurzů keramiky pro rok 2010: I. turnus: 4.-11.7. II. turnus: 18.-25.7. III. turnus: 1.-8.8.

Letos se můžete opět těšit na Martina Hanuše a Pavla Mlázovského v roli lektorů, maminku a Leonku, experimentální těžbu hlíny a její zpracování, chládek hrnčírny, koupání v pískovnách, věčnou Jednotu, borůvky, komáry, oblohu od obzoru k obzoru, hvězdy na nebi a samozřejmě oheň na dvorečku i v keramické peci...

V ceně kurzu je jen materiál a glazury pro výpal v experimentální peci, pro větší projekty nabízím možnost si dokoupit hlínu, příp. glazuru a podílet se také na nákladech spojených s výpalem, převozem, atd.

Rád bych požádal všechny, kteří ještě máte v hrnčírně svoje výrobky z minulých (deseti) let a stojíte o ně, abyste mi napsali nejpozději do 17. května, o které výrobky se jedná a kdy si je odvezete.

více na www.klikov.net)...

„Experimentální Prostor Klikovské Hlinice“ se nám letos ještě nepodaří připravit pro pořádání kurzu keramiky. Budeme dokončovat rozestavěnou dřevěnou dílnu i hrnčířskou pec. Začátkem léta proběhne první výpal v této nové peci, možná i s milou účastí pana Kusakabeho, který pec navrhl.

Prosím ty z vás, kteří by rádi sledovali dění na Hlinicích, aby mi napsali e-mail a budou dostávat všechny pozvánky.

Těším se na vás v létě

Martin

e-mail: martin.klikov@gmail.com
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod