Navštivte soubor veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň

Reklamní článek.

17.-20.3.2011 PVA Letňany

Vypravíte-li se na březnový veletrh FOR HABITAT, zažijete nejedno překvapení. V pořadí již 18. ročník přehlídky bydlení, renovací a stavby se tentokrát představí ve zbrusu nové podobě. Veletrh, jenž dříve spadal pod společný koncept veletrhů pro rodinu FOR FAMILY, získal letos – spolu s FOR GARDEN – statut samostatné akce, která bude doplněna o nové specializované projekty.

Oba tyto tradiční veletrhy doplní veletrhy FOR FURNITURE, FOR OFFICE a FOR GREENERY.

FOR HABITAT

Oproti minulým ročníkům dochází u tohoto tradičního jarního veletrhu ke stěžejní změně oborového zaměření. Došlo k vyčlenění nábytkářských oborů, které dalo vzniknout novému specializovanému veletrhu FOR FURNITURE. Díky této změně se nadcházející ročník veletrhu FOR HABITAT zaměří na tři hlavní oborové sekce, a to na stavební obory, vestavěné části interiérů a interiérové dekorace, které budou doplněny o bytový textil. Touto změnou se snažíme přilákat větší procento návštěvníků z řad odborné veřejnosti, které by vedlo i větší spokojenosti vystavovatelů.

FOR FURNITURE

Jedná se o specializovaný veletrh nábytku a bytového designu, jehož spoluorganizátorem je Asociace českých nábytkářů. Budou se zde prezentovat významní čeští výrobci nábytku, kteří představí nejnovější kolekce pro rok 2011. Nedílnou součástí veletrhu bude hala designu, odborné poradenství designérů z design školy, poradenství feng-shui a řada dalších doprovodných akcí.

Na veletrhu budou slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže Nábytek roku 2011, jejímž vyhlašovatelem a organizátorem je AČN.

FOR OFFICE

Čerstvou novinkou je také veletrh FOR OFFICE (spoluorganizátorem je rovněž AČN), který nabídne ukázky nových trendů, designu českých a zahraničních kanceláří a dalších nebytových prostor a zároveň poslouží i jako ideální místo k setkání developerů, architektů, projektantů, facility manažerů, správců, majitelů a uživatelů kancelářských budov z podnikatelské i státní sféry. Společně s Asociací hotelů a restaurací připravujeme předvádění nových technologií domácích a profesionálních spotřebičů pro kanceláře, restaurace i domácnosti.

FOR GARDEN & FOR GREENERY – OD ZAHRADY K MĚSTU

Změnu zaznamenal také veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN, který v tomto roce oslaví své pětileté jubileum. Novinkou přehlídky ukázek zahradní architektury a vybavení soukromých zahrad bude historicky 1. veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení FOR GREENERY, na kterém se návštěvníci seznámí s ucelenou přehlídkou firem, produktů a projektů z těchto oborů.

Součástí obou veletrhů je i pestrý doprovodný program. Na pořadu jsou dvě celodenní konference:

Trendy při tvorbě zahrad IV, kterou spolupořádá Svaz zakládání a údržby zeleně, a dále konference věnovaná zapojení veřejnosti do péče o městskou a obecní zeleň s názvem Když se lidem nelení, tak si hoví v zeleni, jež bude probíhat ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí ČR.

Návštěvníci se mohou těšit také na výběrovou výstavu a soutěž EXTERIÉR Trendy, jejichž cílem je představit vývoj a směřování trendů v realizacích zahrad.

Soutěž je určena především zahradním architektům a jejich partnerům. Za všemi těmito změnami v koncepci tradičního veletrhu a jeho přerodem ve dva po sobě jdoucí samostatné projekty stojí snaha o zvýšení odbornosti a profilace všech akcí. O tom, nakolik se tento záměr podařilo naplnit, se můžete přesvědčit, zavítáte-li na jarní soubor veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň ve dnech 17. - 20. 3. 2011 do Pražského veletržního areálu Letňany.

Více informací o veletrzích najdete na www.abf.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod