Mísič hlíny TS 20

Tento mísič se již mnoho let osvědčuje v keramických provozech , dílnách , školních a zájmových zařízeních a všude tam, kde se dá zpracovávat zbytková keramická hmota.

Lze používat i k mísení a zapracovávání více druhůhmot do sebe.

Hmota se v zařízení dostatečně homogenisuje a je tak připravena k opětovnému užití. Bez problémů lze připravit hmotu jak pro točení z volné ruky, zatáčení do forem , či tváření z plátů.

Mísič se snadno a relativně bezpečně plní z vrchu. Tato konstrukce přispívá i k dobrému odstranění nežádoucího vzduchu z hmoty. Konstrukce se snadno rozebírá a čistí. K ústí 80mm se dají přišroubovat šablony na tlačení profilů.

Existuje provedení jak na 220, tak i 380V.
Šnekovač ROHDE TS 20 se používá k prohnětení nové hlíny před zpracovním, pro mísení různých druhů hlín i pro úpravu hlíny odpadní. Zpracovaná hlína je plastická a prakticky neobsahuje vzduchové bubliny. Model TS 20 se snadno plní shora, ovládání je pohodlné a bezpečné. Válec i osa s křídlovými noži jsou z nerezové oceli V2A. Všechny ostatní díly, které přijdou do styku s hlínou jsou z V2A, hliníku nebo plastické hmoty. Velkým vstupním otvorem může být mísič pohodlně naplněn shora. Míchací válec o průměru 235 mm je tvořen dvěma částmi, jejichž spojení šrouby může být pro čištění snadno uvolněno. Dvě transportní kolečka a dvě pevné nožky zajišťují snadné posunování a současně též potřebnou stabilitu. Odkládací prkénko s přípravkem pro řezání hlíny je možno odmontovat. Pohon mísící osy pomocí silného motoru s převodovkou (šneková převodovka 100/1). Vpředu na hliníkové hubici (výstupní 216; 80 mm) jsou připraveny závity pro upevnění šablon. Maximální průchodnost hlíny je 600 kg/hod. Namontováno je bezpečnostní zařízení s automatickým vypínáním. Šnekovač ROHDE TS 20 je určen pro použití ve větších keramických dílnách. Přednosti šnekovače ROHDE TS 20: max. průchodnost hlíny 600 kg/hod. válec, osa a nože jsou z nerezavějící oceli V2A hliníková hubice je potažena plastickou hmotou válec je dělitelný, snadno se čistí bezpečnostní zařízení s automatickým vypínáním ochranný vypínač motoru znak CE
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod