Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Lis na ouška z keramiky

Lis na ouška je nepostradatelný pomocník každé keramické dílny či provozu. Zrychluje a zjednodušuje keramickou výrobu a také zaručuje profesionální vzhled výrobků. Lis může být použit k vytváření uch různých profilů pro točené, lité nebo modelované nádoby. Lis je také s oblibou používán k protlačování jiných dutých či nedutých tvarů, s kterými se dále modeluje.
Lis na ouška je robustní kovové konstrukce, která je chráněna lakem. Konstrukce lisu je navržena s ohledem na snadné a rychlé čištění. Lis je s připravenými otvory pro uchycení na zeď. Díky ozubenému převodu a otočnému kolu se čtyřmi páky je práce s lisem velmi snadná a jednoduchá.Profily lisu se mění snadno a rychle, pouhým pootočením upínací matice. Profily k lisu dodáváme na základě přání zákazníka, popř. může být dodán čistý profil s tím, že si je sám keramik dotvoří k vlastní potřebě. Rozměry jsou velmi individuální, nicméně nejoblíbenější jsou následující tvary: kulatý, kulatý dutý, ovál, čtyřhran, trojúhelník.
pootočení pístu stroje dovoluje snadné a rychlé čištění
robustní kovová konstrukce vypovídá o dlouhé životnosti stroje Ukázka kulatého nedutého a dutého profilu:
a
Přednosti lisu na ouška: • robustní kovová konstrukce (cca. 15 kg) • snadná práce - ozubený převod a 4 páky • uchycení za zeď • • snadné a rychlé čištění • jednoduchý mechanický stroj • minimální údržba - občasné promazání ozubeného převodu • nízká cena možno koupit na: http://www.artkeramika.cz/index.php?node=3
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod