Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Kompakt spol. s r.o /kniha i o keramických řemeslech

Vážení přátelé,
společnost Kompakt s.r.o. si dala za cíl vytvořit postupně sérii knih o významných firmách a společnostech v České republice. Vydali jsme již řadu knih o komerčních firmách v jednotlivých krajích a teď se zaměřujeme na zajímavé obory. Po knize o vinařích Jižní Moravy připravujeme na rok 2006 vydání knihy ''Umělecká řemesla, ateliery a galerie na Moravě``.

Publikace by měla nabídnout co nejúplnější přehled o sklářích, keramicích, řezbářích, šperkařích, uměleckých kovářích, textilních a dalších výtvarnících, kteří tvoří a pracují na Moravě, ať už v duchu lidových tradic či hledají vlastní vyjádření. Proto oslovujeme také Vás.

Kniha vyjde v dvojjazyčném česko-anglickém textu s bohatým obrazovým doprovodem a bude distribuována významným státním institucím - prezidentské kanceláři, poslancům EU, zahraničním ambasádám, Poslanecké sněmovně, Senátu a ministerstvům ČR, politickým stranám, Krajským hejtmanstvím a Krajským hospodářským komorám. Tím zajišťuje všem prezentovaným firmám nejen možnost nových obchodních kontaktů, ale hlavně významné zvýšení prestiže jak u nás, tak i ve světě. Současně bude i vhodným dárkem pro Vaše přátele či obchodní partnery.
Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem svoji tvůrčí práci v naší knize prezentovat, obraťte se laskavě na naši obchodní zástupkyni, která Vám poskytne veškeré další informace.
Mgr. Alena Jílková
Jenečská 25
679 21 Brťov u Černé Hory
Tel.: 516 438 091

Mob.: 602 737 845
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod