Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Keramik.cz

Nově, lépe a levněji

Martin B ü ch l e r

Nejširší sortiment, nejrozsáhlejší servis, nejkratší dodací lhůty a nejnižší ceny. Hesla, která znějí jako paradox? Asi ano, přesto se však vytrvale snažíme vyhovět představám našich zákazníků o ideálním dodavateli. Výsledek si netroufáme hodnotit…

Faktem je, že tlak na odbornost a kvalitu zboží i služeb v našem oboru stále sílí. Abychom si na trhu s  potřebami pro keramiky udrželi současnou pozici, případně rostli stejným tempem jako dosud, máme se co ohánět. Sbíráme zkušenosti od roku 1991 a využíváme je ve prospěch keramiků. Věříme, naše společnost uspěje u zákazníků i v podmínkách přitvrzující konkurence, uplatní zázemí, které pro svoje klienty vytvořila, a naplní budoucí očekávání. Proto také v sezóně 2017 – 2018 přineseme několik novinek, které snad, jak doufáme, zaujmou hodně dlouhou řadu keramiků. Namátkou z  jednotlivých částí našeho sortimentu:

Ještě v  letošním roce nabídneme u šachtových pecí ROHDE v provedení TE - S u modelů nad TE 95 S standardně vyhřívané dno. Kupující tak bez příplatku získá dokonalejší rozložení teplot ve vypalovacím prostoru, větší využití výkonu a hospodárnější provoz.

Od firmy WELTE, našeho předního partnera v oblasti keramických dekoračních materiálů, máme přislíbenu sérii glazur pro vypalovací teploty 1130 – 1 200 °C. Asi jste si všimli, že právě v uvedeném rozmezí máme vůči keramikům trochu dluh.

Stejně tak se potýkáme s  nabídkou naglazurních barev. Zdobení na vypálenou glazuru je tak trochu opomíjená technika, kterou bychom rádi vzkřísili. Preparáty drahých kovů a obtisky na třetí výpal snad brzy doplní kolekce barev pro teploty kolem 750 °C.

A jak s hlínami?

Po slepých uličkách (paperclay se rychle kazí, barevné hmoty jsou moc drahé) bychom asi jednu “bombu“ měli. Jedná se o antracitovou hlínu, kterou vyvíjí firma Goerg&schneider.

Její výjimečnost spočívá v kovovém efektu, který vynikne pod transparentem, případně bez glazury. Není barvena oxidem manganu jako burelky, které se proto nedají pálit na vysoko. Kovový šedočerný efekt antracitové hlíně propůjčí unikátní pigment, což umožňuje dosahovat teplot nad 1 250 °C aniž hmota vybublá (zpuchýřuje).

V  našem aktuálním katalogu naleznete kolem 500 fotek barevných vzorků dekoračních materiálů, tabulky s technickými parametry vypalovacích pecí. Oproti minulému vydání jsme trochu rozšiřovali…, na dalších stránkách je větší prostor věnovaný obrázkům pomůcek a nástrojů.

Stáhněte si verzi katalogu pro net a nechte si zdarma poslat jeho tištěnou verzi . Přesvědčte se, jak fungují naše e-shopy.

Oblíbený www.keramickecentrum.cz s  kompletní nabídkou zařízení, materiálů, pomůcek a nástrojů.

Specializovaný www.keramik.cz je zaměřen zejména na prodej keramických pecí a hrnčířských kruhů.

A hlavně se stavte v některé z  našich kamenných prodejen, kde se nejlépe seznámíte se sortimentem zboží. Nechte se osobně provést naší nabídkou a staňte se bezstarostným zákazníkem firmy KeramikCZ, s.r.o..

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod