Keramický krámek v keramických rukou?

Přeposílám dopis který jsme dostali od paní ze Studio keramika,což je obchod v Praze na Florenci.

Napadlo nás se ženou že je to dobrá příležitost otevřít obchod tipu,s jakým jsem se setkal v Norsku kde deset nebo dvanáct autorů otevře společně obchod a sami v něm prodávají,každý jednou za deset nebo dvanáct týdnů,podle toho kolik jich je.

Nájem se mi zdá slušný a vůbec by mi nevadilo si čtyřikrát do roka, zajet do Prahy, na týden na Florenc vodpočinout, Ve vobchodě by se udělal pelíšek ,aby člověk neutratil za bydlení. Je tam nějaké vybavení k odkoupení,jistě nějaké úpravy,takže by to nějaká investioce byla,ale myšlenka se mi líbí a dávám kolegům ke zvážení.

Ať už by to byl atrkeramika obchod, nebo obchod keramických jezevců,taky by myslim neuškodilo kdyby tam nebyla čistě jenom keramika,ať se vobčas taky něco prodá :-)). Co vy na to?

Petr Jurníček
Dopis:

Vážení, vzhledem ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu mého muže, o kterého musím pečovat, budu muset bohužel s těžkých srdcem ukončit činnost v Keramik studiu, Sokolovská 7, Praha 8 – Karlín (“M“ Florenc, Tram 3,8) a hledám někoho, kdo by měl zájem v prodeji keramiky a dalších různých řemeslných a výstavních činnostech pokračovat.

Majitel nemovitosti má také zájem, aby zde podobná činnost zůstala a garantuje i velmi nízký stávající nájem (8.000,-Kč/měs.). Prodejní plocha cca 18m2+ cca 10m2 galerie v patře, zázemí cca 12m2+ cca 6m2 patro (kancelář+sklad+ sociál.zařízení).

Jediná podmínka je odkoupení stávajícího zařízení a vybavení. Cena při osobním jednání a po vzájemné dohodě.

Obracím se na vás s prosbou, kdybyste věděli o někom, kdo by měl zájem v této činnosti pokračovat, dejte mi, prosím, vědět na tel. 604 831 800 a 224 816 420 nebo i na e-mail jirikova@keramikstudio.cz nebo na galerie.obchod@keramikstudio.cz.

Zdravím Vás a doufám, že prodej keramiky bude dále pokračovat ke spokojenosti jak vaší tak i zákazníků. Přece jenom Keramik studio od r.1992, kdy jsem krámek vybudovala, má bohatou klientelu a je již jedním z mála prodejen v Praze specializovaných se na keramiku

Miluše Jiříková

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod