Keramické poohlédnutí za minulým rokem na ARTkeramice

Dobrý den

Rok opět uplynul a my musíme zabezpečit chod webu na další rok. S tím souvisí i povinnost platit. Ať už za reklamy,odkazy, správu softwaru i hardwaru a hlavně prostoru a připojení. Snad vše fungovalo k Vaší spokojenosti.

Podmínky jsou podobné jako vloni.

Takže cena hostingu a domény druhé úrovně včetně prostoru stojí 1400kč/rok.

Cena za přesměrování na Váš web pryč z ARTkeramiky je skoro dvojnásobná. Tedy 2400kč. Ovšem při vložení aktivního odkazu / baneru k Vašim kontaktům, je cena 1600kč/rok Třebas jako v galerii na konci, v testeru. http://artkeramika.webnode.cz/kontakt/ Svou účastí podpoříte nejen dění na webu a společnou propagaci keramiky, ale budete tak více vidět na keramickém dění na internetu. Navíc každý z naší galerie může letos na webu zveřejňovat bezplatně informace o svých vlastních akcích.

Takže pokud máte zájem o spolupráci v tomto roce, dejte vědět co a jak chcete.

Dejte vědět i pokud už nemáte zájem a chcete své osobní stránky odstranit. Neradi bychom udělali cokoliv, bez další domluvy.

Po dohodě lze zveřejnit i prezentaci firmy banerovou či jinou PR formou reklamy. Vše, co jen trošku souvisí s keramickým řemeslem by na tomto webu mohlo najít své místo.

Mnozí návštěvníci našich stránek nenavštěvují jen e-shop a galerii autorských dílen, ale hledají i mnohé informace z oboru v článcích. Těch každým rokem přibývá. Letos je na ARTkeramice k přečtení už více než 1111 článků, které vždy nějak souvisí s tvorbou keramiky.

Díky i za další návrhy a připomínky.

Za ARTkeramika.cz:

tomas macek

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod