keramická stolní válcovací stolice se vyplatí

Na českém trhu s vybavením keramických dílen se dá sehnat kdeco. Výrobci pecí i dalšího vybavení keramických dílen se předhánějí v nabídkách a zákazník většinou tápe. Referencí od uživatelů je docela poskromnu a zato prodejci a výrobci pějí neustálou chválu na všechny své produkty.

Bohužel nejen na tom českém keramickém trhu, ale i obecně, hlavní roli hraje cena. Bohužel tato honba za nesmyslným číslem často staví požadavky zákazníků díky jejich nezkušenosti až na vedlejší kolej. Přitom by většina zkušených a keramické výrobní praxe znalých prodejců, měla dokázat vysvětlit a především osvětlit výhody toho, či jiného produktu.

Ovšem jak jsem za těch pár let co se účastním mnohých nabídek na vybavení všelijakých dílen zjistil, rozhoduje cena. Velmi často mnohé tendry a výběrová řízení schvalují a rozhodují o jejich realizaci lidé, co nemají o výrobě keramiky ani šajnu. Nejspíše ani v životě nedrželi hroudu keramické hlíny, natož aby jen tušili, co obnáší výrobní proces keramiky.

Mnohé školní a zájmové dílny jsou sice díky grantům zařízeny nepoměrně lépe a moderněji, než dílny mnohých keramiků, ovšem vynaložené prostředky by mohly být investovány ještě účelněji. Stačilo by trošku více naslouchat a radit se s odborníky znalými procesu výroby i funkčnosti zařízení.

Velmi často totiž mnohem vhodnější zařízení stojí jen nepatrně více. Užitná hodnota v poměru cena/ užitek je mnohem vyšší. Pevně věřím, že se časem všichni naučíme lépe hospodařit a tento poměr bude mnohem více ceněn, než ona slepá honba za pomyslnou slevou.

Každopádně pokud uvažujete o pořízení malého zařízení k tvorbě keramických plátů, dovoluji si Vás informovat, že v brzké době zařadíme do prodeje stolní válcovací stolici z návrhářských dílen předního světového výrobce keramického vybavení. Od firmy Shimpo. A věřte, ty věcičky opravdu fungují. Ať už se podíváme na nejprodávanější hrnčířský kruh:

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=74&node=5

či velmi kvalitní a spokojenými zákazníky ověřenou větší válcovací stolici SR 30 :

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=531&node=5

A Vypadat bude takto:

Těšte se už brzy bude v našem e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/eshop/

Tento drobný keramický pomocník nejen urychlí výrobu plátů...materiálových polotovarů, ale především je kvalitně zpracuje. To se pozitivně projeví v následné tvorbě a celý technologický proces až k finálnímu výrobku tak trpí menším množstvím defektů, které se děly kvůli nestejnoměrně propracované surovině. Tento stroj vřele doporučujeme.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod