Keramická glazovací kabina, stříkací box Kittec SB1

Glazování v keramice se dá provádět mnoha způsoby. Velice zajímavou a technologicky specifickou technikou je nanášení glazur, engob a mnohých jiných kombinací materiálů pomocí stříkací pistole. A následně i dalšího potřebného vybavení, mezi které patří i stříkací kabina, či box.

Velice vhodné zařízení do moderních dílen je od firmy Kittec. Jedná se o solitérní stroj. Je samostatný, nezabírá velký prostor a velice snadno a dlouho se dá udržovat v dobré pracovní kondici. Nepotřebuje ani napojení na odtah. Je certifikována pro EU.

Můžete si ji pořídit v našem e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/eshop/index.php?node=5

Stejně jako mnohé další potřebné propriety.

http://www.artkeramika.cz/index.php?akce=show&shop_id=532&node=6

KITTEC SB1 stříkací kabina umožňuje bezprašné pracovní prostředí v dílně během stříkání glazur a keramických barev . Box má plně uzavřený pracovní prostor ,pouze je otevřen na přední straně . Uvnitř kabiny je pomocí sacího ventilátoru vytvořen podtlak , takže není možný únik žádného odpadního a přebytečného materiálu mimo prostor boxu. Veškerý stříkaný materiál je zachycen a nedochází tak k šíření nečistot do prostoru dílny, pracoviště. ®ádný odpad nemůže uniknout stříkací kabině .

KITTEC SB1 stříkací kabiny jsou ideální pro menší dílny, studia a ateliéry. Uplatnění naleznou i při nasazení v náročnějším, průmyslovém provozu.

Spuštění tohoto zařízení neovlivní prostředí dílny, pracuje jako cirkulační model. Nasávaný vzduch je očištěn a vydán přes filtraci zpět do místnosti . Robustní a odolný kovový filtr má několik vzájemně vyrovnávajících filtračních vložek . Zadní stranou se vyčištěný vzduch zavádí zpět do dílny.

Chcete-li vyčistit pozinkovaný kovový filtr , stačí jej uvolnit a pak pod tekoucí vodou omýt.

KITTEC SB1 stříkací kabinu lze umístit na stůl nebo na dodaný stojan . Je vyroben z masivní oceli. Stříkací boxy jsou vyráběny a dodávány připravené k zapojení .

KITTEC SB1 stříkací kabina poskytuje bezprašné pracovní prostředí při workshopech, ve školních dílnách, keramických ateliérech a studiích, ale i v průmyslové výrobě. Dopadající materiál při stříkání glazur a barev je bezpečně odchycen a odfiltrován. Kabiny mají plně uzavřený pracovní prostor , jsou otevřeny jen na přední, záchytné straně . Uvnitř kabiny je sací ventilátor. Ventilátor vytváří podtlak , takže jemné částice glazur a barev nemohou uniknout ze stříkací kabiny .

Stříkací kabina SB1 KITTEC je Ideálně navržená pro malé dílny .To je model cirkulace . Nasávaný vzduch se čistí a vrací zpět do dílenského prostoru.

Jedná se o vhodné a bezpečné zařízení do každé dílny, kde se používají stříkací techniky.

Pozn. : Průměr příruby vzadu ventilátoru je 318mm. Při napojení na odtah lze využít i vysoké síly ventilátoru, která činí 2450m3/hod.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod