Keramici...zapojte se do dění kolem ARTkeramiky

Zajímavá nabídka i pro Vás?!

Dalším zájemcům a spolupracovníkům nabízíme všechny komunikační prostředky keramického portálu www.artkeramika.cz k rozšíření jejich možností a činnosti.

Firmám z keramického oboru možnost prezentace svých produktů.

Těch z nás, kteří hledají východisko z materiálního světa v tvorbě a duševním rozvoji, výrazně přibývá. Člověk se naučil hledat vlastní já a seberealizaci v tvorbě, přemýšlení o krásném, užitečném a novém, byť spojeném se základy vývoje člověka. Mladí lidé, ale věk není tou hlavní charakteristikou, touží nejen po rozvoji intelektu, ale potřebují rovnocenně a smysluplně obohatit svůj život. Hledají se. Nacházejí nové cesty sami pro sebe, i když už je jiní tolikrát objevili. Ale zkušenost je nepřenositelná. Je třeba získat si ji sám. Nepoeticky se tomu dá říkat propojení teoreticky získaných znalostí s vlastní životní praxí. Něco dá škola, něco příklady okolí, ale cosi stále chybí. ARTkeramika.cz a její projekt je alternativou, která by mohla být zajímavá i pro Vás.

Ti, kdo chtějí studovat, zkoumat a objevovat svět kolem pradávného i aktuálního světa hlíny tu mají nové možnosti. Mohou se zapojit aktivně do profesního života a začít tak aktivně budovat svou osobní budoucnost v oboru, a to ať už se chtějí keramikou zabývat profesně, nebo na úrovni zájmové či terapeutické.

Mediální podporu toho všeho portál ARTkeramika.cz umožňuje. Je třeba to zkusit, neváhat a připojit se ke spolupráci.. Máte možnost získat přístup do článkové přispěvatelské administrace ARTkeramiky.cz.

Máte možnost nezávazně přispívat do článků, které se zabývají nejrůznějšími obory, jež jsou spjaty s keramikou a jejím řemeslem.

Máte možnost porovnat kvalitu svých informací s profesionály v oboru Tento otevřený projekt sleduje celá keramická veřejnost.

Podstatné je, co se tam člověk dozví, jak to na něj působí. Ale za zmínku stojí i fakt, že tento projekt ocenili i přední odborníci nejen v oboru keramika, ale i informatika. A tak je projekt ARTkeramika podpořen a archivován Národní knihovnou ČR, jako bibliografické dědictví České republiky.

Zapojte se tedy i vy do dění na živém a smysluplném projektu. Zveme vás ke spolupráci. Podělte se o své názory a úspěchy, vstupte do diskuse, staňte se reportérem zajímavého dění.

Možnosti jsou. Je jen na Vás, jak s nimi naložíte.

Není snadné něco vymyslet, ovšem ještě složitější je myšlenku realizovat.

Ovšem ARTkeramika nemá konec, chce být cestou a umožňovat všem se na cestě kolem keramiky míjet a radovat. Dveře jsou dokořán. Realizace už je ale na každém jediném.... Nebojte se a přidejte se. Je nás sice málo, ale i menší země mají své odborné časopisy, weby a místa sdílení. Nenechme umřít časkou kereamiku. Přibližme ji všem lidem. A zapojme se i do radostných projektů které se mohou i díky tomuto webu realizovat: http://www.artkeramika.cz/clanek-1447-1-sdileny-novorocni-vypek-keramiky.html#diskuze
[https://www.facebook.com/pages/ARTkeramika/617690158275253]

S díky, Tomas Macek

ARTkeramika.cz
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod