Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Hrnčířské a keramické trhy v Kroměříži 2010

Vážená paní, vážený pane!

Město Kroměříž pořádá již tradičně 4x do roka jarmarky lidových řemesel, a to vždy u příležitosti nějaké jiné zajímavé akce (např. dožínky, oslavy UNESCO apod.). Pro velký zájem jarmarečníků, obyvatel Kroměřížska a také pro oživení turistické sezony bylo rozhodnuto o rozšíření termínů těchto prodejních akcí. Jarmarky se budou pořádat pravidelně každý první pátek v měsíci a to od května do října. Každý jarmark bude mít určité tématické zaměření na nějaký obor řemeslné výroby. Jako první téma v měsíci červenci jsme zvolili keramiku a hrnčířství. Skutečně však požadujeme dodržet zadané téma akce a v žádném případě nenabízet na stánku jiný sortiment!

Dovolujeme si Vás tedy tímto oslovit s pozvánkou na HRNČÍŘSKÉ A KERAMICKÉ TRHY, které se uskuteční v pátek 2. července 2010 v Kroměříži na Velkém náměstí. Zábor plochy pod Vaším stánkem je zdarma a velikost plochy nebude nějak striktně omezena (respektujeme šířku stánku + výstavní plochu pro výrobky tak do 5 metrů). Sami si uhradíte jen parkovné, popř. elektrickou přípojku. Podmínkou účasti je prodej pouze vlastních výrobků (dle živnostenského listu). Jarmark bude zahájen jako obvykle v 8.00 hodin, zůstat můžete dle vlastního uvážení až do 18 hodin.

Rozmístění a stavba stánků započne ráno v 5.30 hodin, všechny stánky musí být postaveny nejpozději do 7.30 hodin. Při stavění stánku se, prosím, řiďte pokyny pořadatelů, kteří Vám přidělí prodejní místo.
Městský úřad Kroměříž Husovo náměstí 534, 767 01 Kroměříž tel.: +420 573 321 203 libuse.rajmisova@mesto-kromeriz.cz www.mesto-kromeriz.cz

Pokud jste se inspirovali, tak nás neváhejte kontaktovat. Potřebné propriety na výrobu keramiky za nejlepší ceny, pořídíte v našem

e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod