GLOBAL VILLAGE DUBAI 2009-2010

Vesnice (Pavilon) Východní Evropy

Od 22/11/2009 do 27/2/2010

http://www.easteuropevillage.com/

Je mnoho způsobů, jak nabízet svou produkci. Kromě internetu a e shopů , jako je ten na artkeramice: http://www.artkeramika.cz/eshop/ , kromě trhů a jarmarků, se nabízí i vystavovatelská činnost na světové úrovni. Jestli je to lepší, či zajímavější, to už musí posoudit každý individuálně. Ovšem tvorba od získání materiálu, přes výrobu až po distribuci ke koncovému zákazníkovi je doména spíše česká. Dělat tolik operací v jednom člověku je světově dosti ojedinělá záležitost. Myslím, že je to spíše hozená rukavice pro šikovné obchodníky. Pro kvalitní české řemeslníky je to totiž většinou časově, ale i jinak dosti nerealizovatelná záležitost. Existovaly sice pokusy o jistá sdružení, jako byl svaz keramiků čr a jiné, ale jedná se spíše o prostor pro šikovného a adaptabilního obchodníka, než o pomalé a těžko přizpůsobitelné sdružení individualit.

Dosažením obrovského úspěchu organizováním České Vesničky v Globální Vesnici během Veletržního Festivalu Dubai v předešlých letech, a dosažením velkého rekordního počtu návštěvníků a prodeje, společnost Delta Fairs, organizuje akci 'Východoevropská Vesnice' v Globální Vesnici během příštího veletržního festivalu v Dubaji. A zve vás k využití velké příležitosti k dosažení ... NOVÝCH HORIZONTŮ.

Můžete se take podívat na webové stránky [ http://www.easteuropevillage.com/] , na kterých naleznete další potřebné informace.

Koncept Východoevropské Vesničky je jednoduše vytvořit obchodní příležitosti. Společnosti, které v současnosti nemají v regionu zastoupení, mohou této příležitosti využít. Hlavním smyslem vesnice je představení tradičních řemesel a umění, ale není zde omezení pro typ výrobku nebo vystavovaného zboží či služeb.

Hlavní kategorie stanoveny organizátory jsou následující:

Umělecká řemesla, upomínkové předměty, umění, starožitnosti, novinky, bižuterie, kožené výrobky, hračky, vzdělávací výrobky, dětské oblečení, kosmetika, zkrášlující prostředky a parfémy, stříbrné šperky, křišťál, textilie a doplňky, výrobky ze skla a keramika ...atd

Váš prospěch

Výstava a prodej Vašich výrobků a zboží milionům potencionálním kupcům a prodejcům na mezinárodní úrovni za krátkou dobu. Můžete zde jednat s regionálními distributory pro Vaše výrobky ve Spojených Arabských Emirátech a na blízkém východním trhu.

Prodej: Prodej vystavovaného zboží. Může to být Váš největší prodej za krátkou dobu... Každý zde nakupuje.

Kontakt: na blízký východní trh - nejrychleji rozvíjející se trh na světě, navázáním kontaktů s místními dovozci, vývozci a velkoobchodníky.

Publicita: Vaše přítomnost k volné veřejnosti mezi místními obyvateli. Můžete dát najevo Vaši přítomnost v Dubaji účastí v pavilónu Východní Evropy. Příležitost: Najdete vhodné distributory Vašich komodit v Dubaji a zahraničí, vytvoření marketingové sítě k zaručení solidního obchodu.

Těšíme se na další aktivní úspěchy. Spolecně máme unikátní přiležitost rozvíjet a povýšit tuto událost s prezentováním a představením České Republiky 5-ti milionům a vice návštěvníkům Globální Vesnice.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod