Geometrický nárůst propagace ART - keramiky

Myslím, že mohu s klidem na duši prohlásit, že web funguje. Nejen , že přináší mnohé informace, ale začíná fungovat i prezentačně. Zapojením se stále více lidí do dění, se daří i prohlubovat kvalitu obsahu. S tím ruku v ruce přichází i větší návštěvnost a tak i hodnota prezentace na tomto keramickém portálu nabývá na hodnotě a významu.

Důkazem toho je mimo jiné i to, že se tu objevují i články od autorů, jejichž tvorba patří do fondu kvalitní české keramické tvorby. Stejně tak mnozí začali oceňovat možnost vysoké oborové návštěvnosti tohoto webu a tak zde propagují i své akce. Tato vzájemná forma propagace byla sice od prvopočátku ARTkeramiky nabízena, ale teprve s vyšším hodnotovým kreditem Webu začíná být ceněna, využívána a objevována.

Mnohé z prvotních myšlenek a záměrů s webem se daří naplňovat až nyní. Až se zadařilo vytvořit silné medium, které je v podstatě jediné svého druhu v ČR. Medium, které si vybudovalo svou osobitou pozici. Ovšem stejně jak se vyvíjí internet, tak se musí přizpůsobovat i web.

Udržení prestižních pozic je velmi drahá a složitá záležitost. Ovšem mnohem snazší je pro silnou společnost, než pro jedince. To je velmi složitá situace, neboť výtvarníci jsou jedinečné osobnosti a jejich sdružování i spolupráce je velmi jemná hra. Na druhou stranu se ale jedná o chytré lidi, kteří ví, co umí a co jsou jejich priority.

To, že ten dělá to a ten, zas tohle se cenilo už za císaře Rudolfa II, Rabiho Leviho a Golema. No a od té doby se skoro nic nezměnilo. Staré pravdy, selský rozum i přírodní a fyzikální zákony fungují dál.

I proto jsem ono společenstvo ARTkeramiky musel chvíli tlačit dopředu sám. Některé činnosti postupně nechával vylepšovat těmi, co vědí a umí. Na to se pomalu začínají získávat prostředky ze společné prezentace a z e-shopu, tu, na ARTkeramice. Tady bych chtěl všem poděkovat za pomoc a také za podporu nákupem vybavení na tomto webu.

Dále si dovoluji touto formou oznámit, že ARTkeramika je otevřený prostor. Všichni co se chtějí podílet na zkvalitnění řemesla, webu ARTkeramiky a jeho možností, jsou vítáni. Ti, co sdílejí názor, že společně se lépe táhne tu jistě naleznou mnohé možnosti uplatnění i seberealizace. Kvalitní řemeslo je třeba zviditelnit. Pochybuju , že by se prodávalo samo. Ovšem s každým dalším kolegou se prezentace zvyšuje a násobně zkvalitňuje.

Troufám si tvrdit, že být součástí takového projektu je dosti prestižní záležitostí. A tato hodnota si myslím, se bude neustále zvyšovat. Kdo by neznal ARTkeramiku?

Stejně, jako hodnota starších a vyhledávaných domén se vyskytuje na lepších místech, tak i těch, co mají více aktivních odkazů. Tento web na kvalitě svých základů pracuje už spoustu let. Takže je rozhodně na čem stavět. Pojďte se přidat ke stavbě virtuálního keramického světa. Otevřete oči i svým potenciálním zákazníkům a předběhněte zkostnatělou a uzavřenou konkurenci. Ve světě je běžné sdílení informací. Prolomme zastaralé bariéry a pomozme posunout hranice kvality řemesla.

Nabídněme česku hodnotné řemeslo. Postavme se komerci a otevřeme se světu. Ukažme, že česko má i kvalitní a hodnotné keramiky. Společně bychom to mohli dokázat, nebo bychom se o to mohli alespoň pokusit.

Mezi reference, které by vás mohly ujistit o kvalitě rozhodnutí je i zájem o výměnu odkazů a mediální spolupráci s takovými projekty, jako jsou časopisy a třebas i mezinárodní veletrhy, jak jste si mohli všimnout v některých článcích a odkazech.

Pokud by jste jen tak chtěli podpořit naše dílo, můžete použít náš baner:

ARTkeramika.cz , Který je ke stažení v levém sloupci na titulce webu.

Být na ARTkeramice se prostě vyplatí......

Přeji spousty radosti a mnoho tvůrčích impilzů....TM

Prezentovat keramiku a tedy i náš web se snažíme kde jen to jde.


Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod