Festival vysokých teplot

logo (2)

Program

11. Festival vysokých teplot

Fire fire je na prvním místě! | 22-24.06.2018

Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert ve Vratislavi

ul. Traugutta 19/21 | Wrocław | Polsko

11. Festival vysokých teplot začíná 22. června 2018. Pořádá ji Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert ve Vratislavi. Toto je jediná umělecká událost v Polsku, během níž umělci sdílejí své znalosti a zkušenosti s ostatními nadšenci "horkého" umění a ukazují svou práci veřejnosti ze zákulisí. Je to také skvělá příležitost pro studenty vysokých uměleckých škol a střední školy výtvarného umění spolupracovat se světově proslulými odborníky a aby se jejich vlastní projekty.

" Fire art comes first" je tématem letošního ročníku a bude doprovázet umělce a účastníky, kteří se setkají během mnoha praktických demonstrací, inspirují workshopy a zajímavé výstavy. Pozvali jsme světoznámé profesionální umělce pracující se sklem, keramikou a kovem. Představí své umění a dovednosti během tří červnových dnů. Bude to opravdu horko!

11. FESTIVAL VYSOKÝCH TEPLOTY - PROGRAM (pdf)

MAP (pdf)

Festival vysokých teplotje jediná umělecká událost v Polsku, během níž umělci z celého světa sdílejí své vědomosti a zkušenosti s dalšími fanoušky "horkého umění" a ukazují publiku svou práci zevnitř. Každým rokem jsou pozváni renomovaní mistři práce s ohněm. Zatím naši hosté zahrnovali Livio Serenu, sklo (Murano, Itálie), Seung Woog Kim, keramiku (Korea), Pam Brown, socha / kov (Velká Británie), Ed van Dijk, sklo (Holandsko) ), Petr Novotný, sklo (Česká republika), Martin Janecky, sklo (Česká republika), socha / kov Rick Batten (USA), socha / kov Jono Retallick (Velká Británie), socha / kov Casey Westbrook Karl Alainis socha / kov (Lotyšsko), Sylwester Ambroziak, sochařství (Polsko), Martin Štefanek, sklo (česká republika), Andy Griffiths, socha / kov (Wales) Socha / kov (USA), Jack Gron, socha / kov (USA), Jörg Hanowski, sklo (Německo), Simon Eccles, sklo (Anglie) .

"Tento festival spojuje různé umělecké disciplíny - sklářské, keramické a kovové sochy. Dokazuje to, že navzdory tomu, že používáme různé materiály v umění, máme něco společného - vysokou teplotu. Práce s ohněm je velmi náročná a vyčerpávající, ale dává velkou spokojenost a jedinečné výsledky. "

"Příležitost komunikovat s publikem je pro nás velmi důležitá. Celé rodiny z Vratislavi přijíždějí na festival a máme mnoho pravidelných návštěvníků. Dívají se na naše prezentace s velkým zájmem, ptají se podrobností a účastní se workshopů. Oni jsou často překvapeni, kolik složitých procesů uměleckých děl, které vidí v galeriích, musel podstoupit. "

"Každým rokem zveme nové hosty, stejně jako umělce, kteří předtím nezažili práci s ohněm a my je" nakažeme "naší vášní."

Festival vysokých teplot organizuje Akademie umění a designu ve Vratislavi (Polsko) - Oddělení malířství a sochařství, Oddělení keramiky a skla a ZPAP Wrocław (Sdružení polských umělců).

Festival vysokých teplot probíhá na Akademii výtvarných umění a designu ve Vratislavi (Polsko),  ul. Traugutta 19/21.

Desátý festival vysokých teplot se uskuteční 23. - 25. června 2017

Více:

http://festiwalwysokichtemperatur.pl/en/

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

yeezy boost
16. 06. 2019 00:02:21
https://vtu.cc/yzyboostus

I have to voice my gratitude for your kindness in support of men and women who should have help on this one area. Your special dedication to passing the solution up and down appeared to be astonishingly important and has constantly allowed people just like me to achieve their targets. Your amazing insightful guideline signifies a lot to me and still more to my peers. Regards; from everyone of us.

macek@artkeramika.cz
25. 06. 2018 11:32:00

TA akce stála rozhodně za návštěvu. Člověk jednak uvidí jinej pohled, jak může keramická akce vypadat, ale nejen akce, i řešení jednotlivých řemeslných operací. Pozorný divák zde vidí spousty odpovědí na otázky co mi v průběhu roku na keramiku přichází. Prostě někdy se hodí vyrazit do světa.

ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod