Festival vysokých teplot

logo (2)

Program

11. Festival vysokých teplot

Fire fire je na prvním místě! | 22-24.06.2018

Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert ve Vratislavi

ul. Traugutta 19/21 | Wrocław | Polsko

11. Festival vysokých teplot začíná 22. června 2018. Pořádá ji Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert ve Vratislavi. Toto je jediná umělecká událost v Polsku, během níž umělci sdílejí své znalosti a zkušenosti s ostatními nadšenci "horkého" umění a ukazují svou práci veřejnosti ze zákulisí. Je to také skvělá příležitost pro studenty vysokých uměleckých škol a střední školy výtvarného umění spolupracovat se světově proslulými odborníky a aby se jejich vlastní projekty.

" Fire art comes first" je tématem letošního ročníku a bude doprovázet umělce a účastníky, kteří se setkají během mnoha praktických demonstrací, inspirují workshopy a zajímavé výstavy. Pozvali jsme světoznámé profesionální umělce pracující se sklem, keramikou a kovem. Představí své umění a dovednosti během tří červnových dnů. Bude to opravdu horko!

11. FESTIVAL VYSOKÝCH TEPLOTY - PROGRAM (pdf)

MAP (pdf)

Festival vysokých teplotje jediná umělecká událost v Polsku, během níž umělci z celého světa sdílejí své vědomosti a zkušenosti s dalšími fanoušky "horkého umění" a ukazují publiku svou práci zevnitř. Každým rokem jsou pozváni renomovaní mistři práce s ohněm. Zatím naši hosté zahrnovali Livio Serenu, sklo (Murano, Itálie), Seung Woog Kim, keramiku (Korea), Pam Brown, socha / kov (Velká Británie), Ed van Dijk, sklo (Holandsko) ), Petr Novotný, sklo (Česká republika), Martin Janecky, sklo (Česká republika), socha / kov Rick Batten (USA), socha / kov Jono Retallick (Velká Británie), socha / kov Casey Westbrook Karl Alainis socha / kov (Lotyšsko), Sylwester Ambroziak, sochařství (Polsko), Martin Štefanek, sklo (česká republika), Andy Griffiths, socha / kov (Wales) Socha / kov (USA), Jack Gron, socha / kov (USA), Jörg Hanowski, sklo (Německo), Simon Eccles, sklo (Anglie) .

"Tento festival spojuje různé umělecké disciplíny - sklářské, keramické a kovové sochy. Dokazuje to, že navzdory tomu, že používáme různé materiály v umění, máme něco společného - vysokou teplotu. Práce s ohněm je velmi náročná a vyčerpávající, ale dává velkou spokojenost a jedinečné výsledky. "

"Příležitost komunikovat s publikem je pro nás velmi důležitá. Celé rodiny z Vratislavi přijíždějí na festival a máme mnoho pravidelných návštěvníků. Dívají se na naše prezentace s velkým zájmem, ptají se podrobností a účastní se workshopů. Oni jsou často překvapeni, kolik složitých procesů uměleckých děl, které vidí v galeriích, musel podstoupit. "

"Každým rokem zveme nové hosty, stejně jako umělce, kteří předtím nezažili práci s ohněm a my je" nakažeme "naší vášní."

Festival vysokých teplot organizuje Akademie umění a designu ve Vratislavi (Polsko) - Oddělení malířství a sochařství, Oddělení keramiky a skla a ZPAP Wrocław (Sdružení polských umělců).

Festival vysokých teplot probíhá na Akademii výtvarných umění a designu ve Vratislavi (Polsko),  ul. Traugutta 19/21.

Desátý festival vysokých teplot se uskuteční 23. - 25. června 2017

Více:

http://festiwalwysokichtemperatur.pl/en/

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

macek@artkeramika.cz
25. 06. 2018 11:32:00

TA akce stála rozhodně za návštěvu. Člověk jednak uvidí jinej pohled, jak může keramická akce vypadat, ale nejen akce, i řešení jednotlivých řemeslných operací. Pozorný divák zde vidí spousty odpovědí na otázky co mi v průběhu roku na keramiku přichází. Prostě někdy se hodí vyrazit do světa.

ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod