Elektrické poklopové pece typu KITTEC X-LINE professional od 1200 - 1320°C

Keramické vypalovací pece řady Kittec X-line professional jsou určeny pro profesionální použití. Design těchto pecí můžeme nazvat nadčasový, protože celá konstrukce pece je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli (Stainlees steel). Speciální systém zvedání víka zabezpečuje velmi lehké otvírání a zavírání. Jako izolace jsou použity nejlepší materiály používané pro stavbu pecí, jako je např. izolační hmota Microtherm© (také použit u pecí CB s přívlastkem PLUS) a samozřejmostí jsou lehčené a nehořlavé izolační cihly. Výhodou je také uchycení spirál na třikrát, což umožňuje v případě přepálení spirály vyměnit pouze jednu ze tří částí a není potřeba zakupovat celou sadu. Přepálit spirála se může vinou špatného založení zboží (pokud se dotýká spirály) nebo vlivem opotřebení. Materiál pro výrobu spirál pro všechny pece KITTEC© se používá švédská slitina KANTALL F1. Zaručuje vysokou životnost a nízké povrchové zatížení spirály. Pracovní výška pecí KITTEC X-LINE je 93 cm nezávisle na velikosti pece. Výraznou předností všech poklopových pecí KITTEC© jsou víka, která nejsou vyspárována pomocí tmelu a tím je zcela vyloučeno nebezpečí znečištění vypalovaného zboží spadem smetí z víka. Tato skutečnost je oceňována zvláště po delší době provozu pecí, kdy u vík spárovaných maltičkou dochází k potížím. Vypalovací pece opouštějí výrobu co nejpečlivěji propočítané, smontované a přezkoušené - s garancí zkušebního technika uvedeném na kontrolním štítku. Na všechny produkty Kittec je poskytována tříletá záruka na konstrukční chyby a výrobní vady materiálu použitého při stavbě (kromě topných spirál).

Mezi nejdůležitější přednosti patří:

Víka pecí Kittec X - line jsou skládána bez použití pojidla, tudíž nehrozí nežádoucí spad na vypalované zboží ani po několika letech pálení. Speciální konstrukce uchycení víka napomáhá snadnému otevření a zavření víka.

Kompletní nerezové provedení pecí X-line působí elegantním a robustním dojmem.

Spirály jsou kryté v drážkách, snižuje se tak riziko kontaktu vypalovaného zboží s topnou spirálou. Pro spirály je používána vysoce kvalitní švédská slitina Kanthall F1 s nízkým povrchovým zatížením a spirály jsou zajištěny proti posunutí.

Teplotní čidlo neboli termočlánek je vestavěn ve stěně a chráněn tak proti poškození. Je použit vysoce kvalitní termočlánek typu Pt/PtRh 10%.

Odvětrávací trubice po straně vpravo (u modelů 400V) zajišťuje ochranu proti kondenzační vodě. Možnost připojení stávající vzduchotechniky - aktivní či pasivní.

Regulátor je uchycen přímo na peci, aby nemohlo dojít k jeho mechanickému poškození.

Využitím přivzdušnění dna pece je možné urychlit část chlazení, celý proces pálení se tak urychlí.

Součástí každé poklopové pece Kittec X-line jsou zadní kolečka, pro snadnější mobilitu vypalovací pece

Vysoce kvalitní izolace Microtherm©.

Součástí základní ceny je kvalitní plně automatický regulátor. Jedná se o regulátor TC 40 známého německého výrobce Bentrup. Vyniká především svou absolutní jednoduchostí ovládání a spolehlivostí. Možnosti a porovnání s více modely jsou uvedeny v sekci Regulátory k pecím Kittec.

Důkladné uspořádání elektrorozvodů v zadní části pece.

Další přednosti pecí Kittec X-line:

• dobrý poměr kvality a ceny • pec nevyžaduje přímý dozor při vypalování • bezpečnostní stykač podle VDE • stavební prvky z nerezové oceli • nízká vnější teplota • pérový tlumič u víka • na přání pojistka proti přehřátí • bezpečnostní vypínač v případě otevřeného víka • jediná údržba: 1 × za 2 roky zkontrolovat a dotáhnout spony stahující obvodový plášť a víko • certifikát o kvalitě CE • záruční lhůta 3 roky! (kromě topných spirál)

Vše můžete zakoupit v našem e-shopu: http://www.artkeramika.cz/index.php?id=62

Nebo v kamenném obchodu Artik studia v Ústí n. Labem , www.keramickepece.cz

Doplatky na výkonnější regulátory:

• doplatek na regulátor Bentrup TC 60 1 726,00 • doplatek na regulátor Bentrup TC 405 nebo TC 505 5 522,00 • doplatek na regulátor Bentrup TC 507 10 008,00 Doplatky na ostatní typy regulátorů sdělíme telefonicky dle Vašich požadavků. Funkce a možnosti jednotlivých regulátorů najdete v sekci Regulátory k pecím Kittec. Ceny samostatných regulátorů sdělíme telefonicky.
Maximální teplota poklopových pecí Kittec X- line professional je od 1200°C do 1320°C

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod